Prečo stavať rodinný dom práve s nami?

  • Prvotriedna kvalita drevostavieb vďaka certifikovanej výstavbe.
  • Rýchlosť vďaka precíznemu nemeckému systému s 30 ročnou zárukou.
  • Maximálny komfort vďaka premyslenej architektúre.
  • Vysoké úspory nákladov na prevádzku domu vďaka certifikovanému bežnému, nízkoenergetickému aj pasívnemu štandardu.
  • Férový prístup vďaka transparentným zmluvným podmienkam a cenovej politike (nepodhodnotené cenníkové ceny a garancia pevných cien).
  • Bezstarostná realizácia stavby vďaka profesionálnemu zákazníckemu tímu, ktorý zariadi všetko potrebné.
  • Stojíme na vašej strane. Stavať s nami sa oplatí!
Európsky certifikát zhody (označenie CE)
Európsky certifikát zhody
Značka kvality drevostavieb
Značka kvality drevostavieb
Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky
Zväz spracovateľov dreva SR
Certifikát kvality dreva
Certifikát kvality dreva

Aktuality

Choď do archívu >>

Montované rodinné domy a drevostavby

Bývajte kvalitne!

Katalóg drevostavieb HAAS FERTIGBAU obsahuje niekoľko desiatok typových domov, pričom si každý môže vybrať z poschodových domov s prízemím a obytným podkrovím, ako aj z domov jednopodlažných, tzv. bungalovov.
Sme jednou z popredných spoločností stavajúcich drevostavby. Usilujeme sa o zlepšenie kvality bývania ľudí a zvýšenia úrovne ich života tým, že ponúkame kvalitné produkty, ako sú hlavne montované bungalovy a rodinné domy. Svoje dobré meno staviame nielen na mnohoročných skúsenostiach, ale hlavne na profesionalite, spokojnosti našich zákazníkov a dynamickom raste.
Staviame pre Vás inovatívne projekty rodinných domov, ktoré vždy prispôsobíme Vašim konkrétnym požiadavkám a potrebám. Môžete si vybrať z niekoľkých stupňov dokončenia drevostavby, od hrubej stavby až po možnosť dokončenia domu na kľúč, a do jej následného priebehu ľubovoľne zasahovať. Každá požiadavka je pre nás realizovateľná. V HAAS FERTIGBAU máme riešenie pre každého, aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Cieľom našej práce je Vaša maximálna spokojnosť.
Odporučíme Vám najlepšiu možnosť financovania, poradíme s výberom lokality, vysvetlíme výhody drevostavby a navrhneme pre Vás to najvhodnejšie riešenie na mieru. To všetko s garanciou pevnej ceny a maximálnej kvality. Objednajte si katalóg Poschodové rodinné domy a katalóg Bungalovy zdarma a navštívte s nami naše vzorové domy. Dokážeme Vám, že výber toho pravého bývania nikdy nebol jednoduchší.

Drevostavby Haas Fertigbau – moderné riešenia s nádychom tradície.

1