SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Rodinné domy

Môžete vyberať z ponuky niekoľko desiatok typových rodinných domov. Či už preferujete bungalov alebo poschodový dom, tradičný či moderný, všetky sa vyznačujú vysokým štandardom vnútorného usporiadania, a predovšetkým vysokou kvalitou prevedenia. Každý dom môžeme prispôsobiť vašim želaniam a potrebám. Ak si napriek tomu nevyberiete, postavíme dom podľa vášho architektonického návrhu.

Načíst další
Načítať ďalšie

Drevostavby

RODINNÉ DOMY

Poschodové rodinné domy i bungalovy môže spoločnosť Haas Fertigbau realizovať v rôznom rozsahu, od dodávky hrubej stavby až po výstavbu kompletne na kľúč. Konečný rozsah dodávky záleží na vašom rozhodnutí. Môžete, napríklad, kombinovať varianty dokončenia, kde je prízemie dokončené na kľúč (a teda je možnosť ho hneď využívať) a podkrovie pripravené na následnú dostavbu.

Ak si napriek tomu z ponuky niekoľko desiatok tradičných a moderných domov nevyberiete, postavíme dom podľa vášho individuálneho návrhu.

Ak sa rozhodnete postaviť akýkoľvek dom so spoločnosťou Haas Fertigbau, môžete sa vždy spoľahnúť na vysokú kvalitu prevedenia, prvotriedne materiály a špičkové služby.