SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Bungalovy

Nadčasová architektúra bungalovov snáď nikdy nevyjde z módy. Všetky izby v jednej rovine vám ušetria mnoho krokov po schodoch. Moderné bungalovy sa vďaka svojim kompaktným rozmerom hodia prakticky na každý pozemok, pôsobia elegantne a dobre zapadajú do krajiny.
Vyberte si z nášho katalógu drevostavieb alebo nás kontaktujte pre individuálny projekt.

Načíst další
Načítať ďalšie

Drevostavby

BUNGALOVY

Bungalovy, teda jednopodlažné, alebo ak chcete prízemné domy, sú v súčasnosti trendom a je to veľmi zjavné aj v predajoch bungalovov Haas Fertigbau. Dôvody sú prosté – prízemné stavby sú pohodlné a bezbariérové, čo oceníte hlavne v neskoršom veku. Avšak aj mladé rodiny majú mnoho dôvodov, prečo si vybrať práve bungalov. Dom s veľkosťou 3 - 4 izby plus kuchyňa alebo kuchynský kút je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá ocení aj praktické prepojenie so záhradou.

V jednoposchodových domoch sú prepojené aj všetky miestnosti, čo dovoľuje usporiadať si celý dom podľa svojho želania a rodine ponúka omnoho viac možností pre spoločné chvíle. Súčasne je maximálne flexibilný a voľná izba či dve naviac sa môžu v ďalších životných etapách ľahko premeniť na pracovňu či hosťovskú izbu. Výhodou je aj menšia energetická náročnosť či jednoduchšia údržba.