Dni Drevostavieb 2017

04. 10. 2017, 08:23

Snívate o rodinnom dome? Príďte k nám v piatok alebo v sobotu 6. a 7. 10. 2017 na Dni Drevostavieb.

 

 

Pozývame všetkých záujemcov o bývanie v drevostavbe na jeden z našich rozostavaných domov. Jedná sa o nízkoenergetický dom SPRING, veľkosti 5+kk s úžitkovou plochou 157,72 m2.

 

Bude nám veľkým potešením privítať všetkých záujemcov a nadšencov bývania v drevostavbe, v jednom z našich rozostavaných domov v Záhorskej Bystrici.

 

Prevedieme vás po celej drevostavbe, a vy si ju tak budete môcť pozrieť na vlastné oči, ohmatať a preskúmať všetky detaily konštrukcie.

 

Samozrejme vám poskytneme všetky potrebné informácie o aktuálnych cenách či zľavách, možnostiach financovania, priebehu stavby, záruky, vybavení domu a podobne. 

 

Drevostavba je pre vás skvelou voľbou – je nízkoenergetická, a šetrí Vaše peniaze, ešte k tomu sa v nej výborne býva vďaka príjemnej mikroklíme. 

V našom katalógu nájdete mnoho typových domov, ktoré môžeme upraviť presne podľa vašich predstáv. V prípade, že máte svoju predstavu o ideálnom bývaní úplne jasnú a nevyberiete si z našich katalógov, vieme vám postaviť dom aj podľa individuálneho projektu.

 

Ak máte záujem si náš dom pozrieť a dozvedieť sa viac, kontaktujte prosím paní Ing. Alenu Kalužayovou na telefónnom čísle 0908 749 958.

 

 

Tešíme sa na Vás!