Práve staviame rodinný dom SPRING

02. 10. 2017, 09:55

Praktický poschodový rodinný dom s dispozíciou 5+kk, ktorý ponúka možnosť zimnej záhrady, plochej strechy a veľké presklenné plochy.

V Záhorskej Bystrici vyrástol priamo pred našimi očami poschodový rodinný dom SPRING. Stavať sa začalo 1. augusta 2017 a za šesť dní bol dom pod strechou a momentálne prebiehajú práce v interiéry. 

 

Rodinný dom vychádza z konceptu Symphony, ktorý priniesol do oblasti drevostavieb veľkú mieru individuálneho riešenia. Naši architekti firmy Haas Fertigbau pre dom Spring ponechali i na menších pozemkoch priestor pre záhradu, ale nie na úkor úžitkovej plochy - tá má veľkosť až 126 m2 .

Dom Spring ponúka okrem dispozície 5+kk aj zimnú záhradu s plochou strechou a veľkými presklenými plochami. 

Samozrejmosťou je nízka energetická náročnosť - steny Thermo-Protect® Premium má súčiniteľ prestupu tepla U iba 0,14 W m2/K a okná sú osadené izolačným trojsklom. 

Priaznivcov praktického bývania poteší aj komfortná využiteľnosť celého podkrovia. 

 

Zaujalo vás to a chcete sa o tejto stavbe dozvedieť viac? Alebo by ste sa radi dozvedeli viacej o ďalších stavbách a možnostiach firmy Haas Fertigbau? V októbri, v rámci Dní drevostavieb sa môžete na túto stavbu prísť pozrieť!