NOVINKA
BUNGALOV LUMINOSO

Pripravili sme pre vás energeticky úsporný a veľmi praktický bungalov za skvelú cenu

104 306 EUR vč. DPH

Chcete sa dozvedieť viac?

HĽADÁTE INDIVIDUÁLNE RIEŠENIE?

Navrhneme a postavíme váš dom podľa vašich potrieb a predstáv.

Povedzte nám o svojich snoch a my vám ich postavíme!

Bungalovy

Poschodové

Bestsellery

Individuálne riešenie

-->

PREČO STAVAŤ S HAAS FERTIGBAU

Kvalita

staviame z overeného konštrukčného systému Thermo-Protect, používame výhradne drevo s rodokmeňom

Záruka

na konštrukčné prvky konštrukcie ponúkame záruku 30 rokov, na kompletnú stavbu domu 3 roky

Rýchlosť

disponujeme veľkou výrobnou kapacitou, sme schopní zaistiť zákazníkom rýchle dodacie lehoty

Certifikácia

pravidelne kontrolujeme kvalitu vstupných materiálov, vlastnú výrobu a aj montáže našich stavieb

Servis

presadzujeme profesionálny prístup k zákazníkovi prostredníctvom našich odborných zástupcov

Tradícia

v Európe firma Haas postavila už viac ako 28 000 stavieb

Aktuality

Dni Drevostavieb 2017

Snívate o rodinnom dome? Príďte k nám v piatok alebo v sobotu 6. a 7. 10. 2017 na Dni Drevostavieb. Bude nám veľkým potešením privítať všetkých záujemcov a nadšencov bývania v drevostavbe, v jednom z našich rozostavaných domov v Záhorskej Bystrici.

staviame rodinný dom SPRING

Praktický poschodový rodinný dom s dispozíciou 5+kk, ktorý ponúka možnosť zimnej záhrady, plochej strechy a veľké presklenné plochy. V Záhorskej Bystrici vyrástol priamo pred našimi očami poschodový rodinný dom SPRING.

Chodník v korunách stromov

Plánujete výlet do Čiech? Navštívte Chodník v korunách stromov (Stezka v korunách stromů) na okraji Janských Lázní v Krkonošiach! Chodník je 1300 metrov dlhý a bol otvorený v júly 2017.

Európsky certifikát zhody

Certifikát kvality drevostavieb

Certifikát kvality výroby

Certifikát kvality dreva

MONTOVANÉ RODINNÉ DOMY A DREVOSTAVBY. Bývajte kvalitne!

Katalóg drevostavieb HAAS FERTIGBAU obsahuje niekoľko desiatok typových domov, pričom si môžete vybrať z poschodových domov s prízemím a obytným podkrovím, alebo z domov jednopodlažných, teda bungalovov. Firma HAAS je jedna z popredných spoločností na trhu, ktorá stavia drevostavby. Ponúka kvalitné bývanie pre zákazníkov a zvyšuje úroveň ich života, pretože ponúka kvalitné produkty, ako sú montované bungalovy a poschodové rodinné domy. Svoje dobré meno staviame na mnohoročných skúsenostiach, profesionalite, spokojnosti zákazníkov a ďalšom dynamickom raste. Objednajte si katalóg Poschodových rodinných domov a Bungalovov zdarma alebo navštívte naše vzorové domy. HAAS vám dokáže, že výber toho pravého bývania nikdy nebol jednoduchší.

Staviame inovatívne projekty rodinných domov, ktoré vždy prispôsobujeme konkrétnym želaniam a potrebám klientov. Je možné si vybrať z niekoľkých stupňov dokončenia drevostavby, od hrubej stavby až po možnosť dokončenia domu na kľúč. Každá požiadavka je pre nás realizovateľná. Cieľom práce HAAS FERTIGBAU je maximálna spokojnosť každého zákazníka! Odporučíme vám najlepšie možnosti financovania, poradíme s výberom lokality, vysvetlíme výhody bývania v drevostavbe a navrhneme pre vás to najvhodnejšie riešenie na mieru. To všetko s garanciou pevnej ceny a maximálnej kvality.