Haas Group - silný partner na vašej strane

Haas Fertigbau, spol. s r.o.
Sídlo Dostojevského rad 5, 811 09  Bratislava

IČO: 35828200

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 25728/B.

 

Spoločnosť HAAS FERTIGBAU, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o., Česká republika a je súčasťou medzinárodného koncernu Haas Fertigbau Group.


Kvalita. Rýchlosť. Záruky. Certifikácia. Odolnosť. Zázemie. Tradícia.

To sú zásadné kréda Haas Fertigbau - spoločnosti s takmer storočnou tradíciou vo výstavbe montovaných stavieb na báze dreva. Pôvodne rýdzo česká výrobná a stavebná spoločnost sa v deväťdesiatych rokoch 20. storočia stala súčasťou rodinného koncernu Haas Group so sídlom v bavorskom Falkenberge. Ten dnes zamestnáva niekoľko tisíc zamestnancov a s viac ako tridsiatimi pobočkami pôsobí po celej Európe.

Drevu a stavbám z tohto skvelého materiálu naozaj rozumieme - vedľa rodinných domov realizuje Haas Fertigbau čoraz častejšie aj materské škôlky, stavby športových a voľnočasových areálov či budov pre podnikateľskú činnosť. Výrobné zázemie a um projektantov dovoľujú na týchto objektoch ponúknuť strešné a nosné konštrukcie, ktoré vychádzajú v ústrety požiadavkám najnáročnejších investorov.

Pri rodinných domov aj pri stavbách pre verejný sektor oceňujú klienti originálne spojenie technicky dokonalých a premyslených riešení a servisu, ktorý je od začiatku až do konca presvedčí, že ich voľba bola správna. Nespornou výhodou našich riešení je veľká miera variability a individualizácie. Rodinný dom od Haas Fertigbau si vyberú ako priaznivci dreveného stavania, ktorí dávajú prednosť tradičnej architektúre, tak aj tí, ktorí fandia modernému štýlu. Vyberať je možné z ponuky typových domov alebo rýdzo individuálnych projektov.

Ponuka typových drevostavieb zahŕňa ako poschodové domy s prízemím a obytným podkrovím, tak dnes tak obľúbené jednopodlažná bungalovy. Nechýba ani osvedčená zlatá stredná cesta - domy, u ktorých je prízemie dokončené na kľúč (teda je pripravené na okamžité užívanie) a podkrovie pripravené k následnej dostavbe podľa aktuálnych možností klienta. Etapové rozdelenie priebehu výstavby efektívne zníži počiatočnú investíciu do bývania a pritom zachová možnosť rozšírenia rodinného domu do budúcna. Všetky rodinné domy Haas Fertigbau je možné dodať v rôznych stupňoch dokončenia - od dodávky hrubej stavby až po výstavbu kompletne na kľúč.

Samozrejmosťou je vysoká kultúra predaja a užitočné služby k tomu - či už ide o pomoc s vybavovaním všetkej administratívy, úveru, s vhodným umiestnením domu do terénu pod. Naši ľudia z obchodného tímu sa postarajú aj o základovú dosku, vybudovanie prípojok, ale napríklad aj o bazén, pergolu, terasu či altánok. Vyhovieme pritom akékoľvek dopyte - staviame ako jednoduché domy, tak aj bývanie pre najnáročnejších klientov.

Výstavbu rodinných domov Haas Fertigbau je možné financovať prostredníctvom úverových prostriedkov, hotovostne, alebo vzájomnou kombináciou oboch spôsobov. A samozrejme vždy garantujeme pevnú ceny!

Pomáhame svojim klientom navrhnúť vysnívaný domov do všetkých detailov, vďaka ktorým si v ňom užijú každý deň. Dôsledne sa staráme o hladký priebeh stavby, pretože chceme, aby naši klienti nemali žiadne zbytočné starosti. Prevedieme vás celým procesom a na konci vám odovzdáme kľúč od vytúženého domova. Na vás už bude len jediné - bývať.

Zavolajte nám…
908 749 958
Opýtajte sa nás…

ZISTIŤ INFORMÁCIE...

Príďte na návštěvu!

NAJSŤ NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DOM…