Naši partneri

Bazény

Žiadny bazén sa nepodobá inému. A obzvlášť, ak je to bazén od Desjoyaux. Vírivá vaňa alebo bazén? So špecialistom na vodne potešenie je možné (takmer) všetko...

Centrální vysavače

Spoločnosť BEAM Electrolux sa zaoberá realizáciou centrálnych vysávačov, ktoré uľahčujú prácu a skvalitňujú čistotu vnútorného ovzdušia rodinného domu. Jediné centrálne vysávače na trhu s klinicky preukázaným znížením alergických ťažkostí.

Doskové materiály

Spoločnosť Rigips je významný výrobca a dodávateľ sadrokartónových a sadrovláknitých systémov, sadrových omietok a maliarskych stierok Rimano.

Spoločnosť Wodego ponúka úplný program drevených materiálov pre náročné interiéry rodinných domov s absolútnou spoľahlivosťou na kvalitu materiálu. Táto spoločnosť ponúka doskové materiály - drevotrieskové dosky.

Drevené lepené konštrukcie

Timbory, to sú kvalitné výrobky pre obchod a remeslo. Hlavními predmety výroby sú lepené a konštrukčné hranoly, masívne drevené dosky, stavebné systémy z dreva a biopalivá. Timbory vychádza z tradícií, presviedča svojou vysokou kvalitou ale aj priaznivým pomerom výkonu a ceny.

Elektronické zabezpečovacie systémy

Spoločnosť Jablotron sa zaoberá výrobou elektronických zabezpečovacích systémov všetkého druhu od zabezpečovacích systémov, až po komunikačné bezpečnostné služby.

Elektrovybavenie

Spoločnosť ABB poskytuje služby v oblasti automatizácie procesov a prenosu a rozvodu energií. Ich technológia umožňuje zákazníkom ekologický spôsob ako zvyšovať produktivitu výroby a efektívne využívať energii.

Spoločnosť Siemens už celé generácie garantuje svojimi spotrebičmi kvalitu a inovatívnu techniku a dizajn. A rovnako dlho usiluje novými progresívnymi riešeniami o ešte väčšiu bezpečnosť a pohodlie vo Vašom rodinnom dome.

Fasádne systemy

Spoločnosť Sto vystupuje na trhu ako špecialista na fasádne zateplenie systémy a to vďaka svojim vysokým technickým inováciám a kompetencii v hlavnej oblasti pôsobenia, t.j. zateplenia fasád rodinných domov.

Garážové brány

Skupina Hörmann je expandujúca spoločnosť s medzinárodnou orientáciou. V 15 vysoko špecializovaných závodoch sa vyrábajú garážové brány v Európe, Severnej Amerike av Ázii. Na trhu stavebných prvkov patria dnes garážové brány k menu Hörmann.

Komínové systémy

Spoločnosť Plewa spája pokrokovú komínovú technológiu s inteligentným vykurovaním v inteligentných rodinných domoch. Všetky komponenty sú navzájom zladené tak, aby odvod spalín prebiehal bez zbytočných nečistôt.

Kovanie

Pre každý zvolený spôsob otvorenia okenné výplne ponúka spoločnosť ROTO zodpovedajúci typ kovania bez ohľadu na výplň otváranou von alebo dovnútra v prevedení otváravo sklopnom, otváravom, sklopnom, posuvnom, skladacím alebo zdvižne posuvnom.

Spoločnosť Twin je veľkoobchodná spoločnosť, ktorá na českom a slovenskom trhu zastupuje predaj dverového a okenného kovania, klik, bezpečnostného, panikového i posuvného kovania.

Kuchyňa

Spoločnosť INFINI disponuje unikátnym 3D vizualizačným systémom projektovanie kuchýň a nábytkových zostáv online naviazaným na systém oceňovania, následne aj výrobu. Ponúka rozsiahle portfólio tvarových, rozmerových a materiálových možností, čím umožňuje vysokú prispôsobivosť každému priestoru.

Obklady a dlažby

Spoločnosť Rako reprezentuje ucelené sety obkladačiek a dlaždíc vrátane bohatého sortimentu dekoračných doplnkov pre kúpeľne, kuchyne a podlahy rodinných domov.

Okná, vstupné dvere, rolety, podlahy

Firma BAYERWALD ®, ktorej sídlo sa nachádza v bavorskom Neukirchen, je renomovaným nemeckým výrobcom okien a vchodových dverí do rodinných domov. Výrobky BAYERWALD ® sú už bezmála 80 rokov synonymom špičkových technických parametrov a precíznej úrovne spracovania.

Spoločnosť Hoco pôsobí na trhu ako spoločnosť zaoberajúca sa oknami, vstupnými dverami, roletami a podlahami. Má vysoké požiadavky na kvalitu a ich produktivitu.

Prezrite si listovací katalóg s ponukou okien Hoco:
hoco-fenster.de/hp481/Blaetterkatalog-Kunststoff-Fenster-von-HOCO.htm 

Podlahové krytiny

Belgický výrobca Balterio zaujíma so svojimi laminátovými podlahami predné zastúpenie na európskom trhu. Laminátové podlahy úplne verne napodobňujú prírodný povrch dreva. Plávajúce laminátové podlahy Balterio ponúkajú široký výber dekorov v mnohých kolekciách.

Okrem okien sa spoločnosť HOCO zaoberá tiež produkciou podláh. So svojimi najmodernejšími výrobnými metódami a širokou škálou výrobkov poskytuje svojim klientom tú najvyššiu kvalitu. Podlahy spoločnosti HOCO spĺňajú aj najvyššie nároky architektov i remeselníkov vzhľadom k dizajnu a odolnosti.

Solárne kolektory

Firma Bramac poskytuje kompletné riešenie pre Vašu strechu. Solárne kolektory tejto firmy zabezpečí teplú vodu pre Váš rodinný dom a to aj cez to, keď je vonku zima.

Využitím solárních kolektorov VAILLANT môžete ušetriť až 70 % ročných nákladov na ohrev teplej úžitkovej vody a až 30 % ročných nákladov na vykurovanie.

Tieniaca technika

HOCO ponúka pre každý stavebný zámer to pravé riešenie. Disponuje bohatou paletou okenných systémov, či už sa jedná o okná drevené, plastové alebo hliníkové.

WO & WO ponúka kompletný sortiment tieniacej techniky. Ponúka riešenie pre každú stavbu, dom alebo byt, pričom tvorivosti sa medze nekladú. Toto platí ako pre súkromnú oblasť, tak pre rozsiahle riešenia objektov.

Stropné schodíky

Spoločnosť J.A.P vyrába rôzne druhy schodov. Moderný dizajn do tejto oblasti priniesol okrem tradičného použitia dreva i vzdušné konštrukcie zo skla a nerezových materiálov.

Výrobky spoločnosti Wippro možno charakterizovať trvalú kvalitou, krásou dokonalých tvarov a premyslenú funkčnosťou. Remeselná prax zbieraná po desaťročia v kombinácii s inovatívnymi technikami prináša na trh tie najlepšie produkty.

Strecha na celý dom

  Firma Bramac poskytuje kompletné riešenie pre Vašu strechu. Dlhoročná životnosť, krása tvarov a individuálnosť sú kritériá tejto spoločnosti na výber Vašej strešnej krytiny.

  Spoločnosť Ruukki prináša ďalšiu alternatívu pri výbere strechy pre Váš domov. So svojimi plechovými oceľovými strechami hrá významnú úlohu na trhu.

  Spoločnosť Tondach Česká republika ponúka ako keramické strešné tašky a doplnky v mnohých modeloch, farbách a povrchových úpravách, tak aj ucelený systém nekeramického príslušenstvo Tondach Tuning. Tondach je tak bezo zvyšku schopný uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky investorov.

  Střešné okná

  Společnost Roto poskytuje svými střešními okny s inteligentní technikou maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem.

  Svetlovody

  Spoločnosť VELUX sa neustále snaží o zlepšenie životných podmienok, ktoré by malo byť plné denného svetla a čerstvého vzduchu. Svetlovod je určený pre privedenie denného svetla do miestností, ktoré sú uprostred dispozície domu či bytu.

  Tepelná izolácia

  Firma Bachl je medzinárodný koncern s výrobnými závodmi v Nemecku, Česku a Maďarsku. Vyrába moderné izolačné hmoty z polystyrénu ako je napríklad podlahový polystyrén.

  Spoločnosť Isover vyvíja, vyrába a predáva izolačné materiály z minerálnych vlákien, čadičových i sklenených, už od roku 1936. Každá druhá strecha v Európe je izolovaná materiálmi Isover.

  Spoločnosť Rockwool je popredným svetovým výrobcom minerálnej vlny - materiálu, ktorý chráni budovu pred prechladnutím a vytvára tak príjemné vnútorné prostredie. Pri vysokých vonkajších teplotách minerálna vlna naopak pomáha udržovať príjemne chladnú vnútornú teplotu.

  Firma STEICO vyrába drevovláknité izolačné materiály šetrné k životnému prostredím. Okrem toho vyrába ai izolačné materiály z konope, stojky nosníkové (konštrukčné stavebné výrobky) a dosky z tvrdých vlákien.

  Kúrenárska a zdravotná technika

  Spoločnosť Rehau sa zaoberá plastovými výrobky pre stavebníctvo. Ponúka výrobky ako sú kúrenie a sanita, hadice, silikóny...

  Kúrenárska technika a tepelné čerpadlá

  Tepelná čerpadla IVT – švédská kvalita

  Švédska spoločnosť Nibe vyrábajúca tepelné čerpadlá, poskytuje komplexné riešenie Vašich nákladov na vykurovanie a ohrev vody...

  Spoločnosť Protherm je jednou z popredných značiek v tepelnej technike v Českej republike. Do jej sortimentu patria plynové závesné kotly, kondenzačné kotly závesné aj stacionárne, elektrokotly, prietokové ohrievače, Nepriamoohrievané zásobníky pre prípravu TV a solárna technika.

  Společnost Vaillant se díky mnohaletým zkušenostem, odborné kvalifikaci a velké inovační síle zabývá výrobou špičkových produktů v oboru tepelné techniky – tepelná čerpadla.

  Topná tělesa

  ISAN radiátory je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů, který většinu své produkce exportuje do EU. Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

  Společnost Korado vyrábí otopná tělesa pro teplovodní, kombinované vytápění: radiátory, otopná tělesa RADIK, topení do koupelen, trubkové radiátory, designové radiátory a veškeré příslušenství.

  Vonkajšie nátery drevených prvkov

  Farby, laky a náterové hmoty spoločnosti Sikkens sú známe pre svoju vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom, svetlostálosť, optimálna paropriepustnosť a hlavne pre svoju jednoduchú aplikovateľnosť.

  Vonkajšie obklady, fasády

  Kompaktné dosky HPL sú kvalitné veľkoformátové dosky. Na ich výrobu sa používa vrstvený papier impregnovaný živicami, ktorý je za vysokého tlaku a teploty zlisovaný v homogénnu pevnú dosku. Vďaka tomuto spracovania sú kompaktné dosky KRONOSPAN vysoko odolné a vyznačujú sa vysokou životnosťou s minimálnymi nákladmi na údržbu.

  Spoločnosť Brickland patrí medzi špičkové európske dodávateľa lícových tehál a obkladových pásikov.

  Vnútorné dvere

  Spoločnosť Sapeli vyrába dyhované dvere a zárubne všetkých druhov otvárania - otočné, kyvné, posuvné i lamelové. Prevedenie zo všetkých druhov drevín, farieb a možností funkčnosti.

  Spoločnosť SOLODOOR je v súčasnej dobe jednou z najväčších českých firiem zaoberajúca sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní.

  Vnútorné schodisko

  Tradíciou preverená spoločnosť so svojimi tisíckami realizovanými rodinnými domami dovedie k spokojnosti každého klienta, ktorý sa rozhodne pre drevostavbu či akékoľvek drevené prvky vo svojom dome.

  Vodovodné batérie

  Značka Hansgrohe pokrýva svojimi inovatívnymi výrobkami všetky požiadavky súčasnej kúpeľne a hlavne vodovodných batérií.

  Spoločnosť Kludi vyrába kúpeľňové a kuchynské batérie, sprchové, odtokové a prepadové systémy, sprchové koncovky, sprchy.

  Spoločnosť Kreiner je veľkoobchod-maloobchod s kompletným sortimentom, ktorý sa týka kúpeľní, kúrenia či železiarskeho tovaru.

  Vzduchotechnické zariadenia

  Firma Atrea predstavuje špičku v oblasti odvetrávania budov, rekuperácie tepla a tepelných čerpadiel. Všetky zariadenia majú najvyšší certifikát kvality TUV.

  Systém vetrania s rekuperáciou inVENTer® s účinnosťou spätného zisku tepla až 91 % spĺňa všetky požiadavky nových predpisov na úsporu energie, platných v Európe. Vlhkosť a škodlivé látky sú odvádzané a takmer všetko teplo z odvádzaného vzduchu zostáva v miestnosti. Peľ, hluk, hmyz zostanú vonku.

  Zdravotechnika

  Spoločnosť Ideal Standard je preslávená európska spoločnosť vychádzajúce nielen z viac než storočnej tradície výroby sanitárnej techniky vysokej kvality a dokonalého dizajnu, ale predovšetkým z praxe častých výrobných, technologických a produktových inovácií, ktoré túto spoločnosť stavia do úlohy odborového lídra, zobrazujúceho všeobecné trendy a prinášajúceho nové řešení.

  Spoločnosť Jika sa zaoberá realizáciou kúpeľní. Tradícia a kvalita sa v týchto kúpeľniach stretávajú s tým najmodernejším zo svetových trendov. Sila značky a desiatky rokov skúseností sa prirodzene premietajú do tých najmenších detailov.

  Spoločnosť Kaldewei sa venuje spojenie ocele a smaltu. Dnes siaha paleta výrobkov od vaní a sprchových vaničiek cez sedem rôznych vírivých systémov, montážnych systémov a doplnkov pre vane a sprchové vaničky až po bojlery a kúpelňové kachle.

  Spoločnosť Riho je výrobca a predajca akrylátových vaní, masážnych systémov. Ponúka hydromasážne vane, sprchové vaničky, sprchové i vaňové zásteny, parné kabíny, kúpeľňový nábytok.

  RONAL to je špičková technológia, kreatívny dizajn a nekompromisná kvalita. Sústreďuje sa okrem iného na výrobu sprchových zásten.

  TEiKO patrí medzi najúspešnejšie výrobca sanitárnej techniky ako v českom, tak európskom meradle. Kvalita výrobkov je daná jednak modernou výrobnou technológiou a kvalitným vybavením, ale tiež aj používaním špičkových materiálov (akrylátových dosiek) renomované značky Lucite.

  Zavolajte nám…
  908 749 958
  Opýtajte sa nás…

  ZISTIŤ INFORMÁCIE...

  Príďte na návštěvu!

  NAJSŤ NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DOM…