Prečo zvoliť montované rodinné domy od Haas Fertigbau?

Zásadné výhody drevostavieb Haas Fertigbau nájdeme už v systéme našej práce, kedy je kladený zásadný dôraz na kvalitu a rýchlosť výstavby certifikovaným systémom, nízku energetickú náročnosť stavaných drevostavieb, zdravotná nezávadnosť používaných materiálov a šetrnosť k životnému prostrediu. To všetko vytvára veľmi moderný systém výstavby, ktorý najmä v dobe neustáleho zvyšovania cien energií ešte viac naberá na význame.

Poschodové rodinné domy a bungalovy Haas Fertigbau sú drevostavby, ktoré je možné realizovať v rôznom rozsahu od dodávky hrubej stavby, až po výstavbu rodinného domu kompletne na kľúč. Konečný rozsah dodávky je do značnej miery ovplyvňovaný klientom a je možné ho kombinovať i podľa podlažia pod. Jedná sa napr. o varianty rodinných domov, kde je prízemie dokončené na kľúč (a teda je možné ho ihneď využívať) a podkrovie pripravené k následnej dostavbe podľa možností a požiadaviek klienta. Takéto etapové rozdelenie priebehu výstavby veľmi efektívne zníži počiatočnú investíciu do bývania a pritom zachováva možnosť rozšírenia rodinného domu do budúcna.

Kvalita výstavby rodinných domov je neustále dozorovaná tuzemskými i zahraničnými nezávislými kontrolnými orgánmi. Vďaka kvalitnému systému, jeho dokonalému spracovaniu a mnohoročným skúsenostiam z realizovanej výstavby je garantovaná záruka na statiku 30 rokov.

15 dôvodov prečo drevostavby Haas Fertigbau

 • 1. Ekologické rodinné domy

  Drevo ako hlavný stavebný materiál rodinných domov Haas Fertigbau takmer ideálne uspokojuje ekologické požiadavky. Zároveň sa jedná o prirodzene obnoviteľný prírodný zdroj.
 • 2. Certifikované postupy výstavby

  Systém drevostavieb Haas Fertigbau je atestovaný a certifikovaný na základe preukázaných skúšok, čo dokazuje Smernice o zabezpečovaní a dodržiavaní kvality montovaných domov.
 • 3. Nízka spotreba energií

  Drevostavby Haas Fertigbau sú navrhnuté už v základnom prevedení ako domy s nízkou spotrebou energie. THERMO-PROTECT SYSTEM umožňuje voľbu hrúbky vonkajšej steny rodinného domu od cca 223 mm do cca 40,3 mm (U = 0,17 až U = 0,099 W / m²K)
 • 4. Kontroly kvality

  Systém drevostavieb Haas Fertigbau je pod neustálou kontrolou kvality akosti Českého inštitútu TAZÚS a kontrolného inštitútu v Mnichove. Haas Fertigbau je nositeľom Značky kvality drevostavby, ktorý mu bol udelený Sekciou drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva SR a technickej univerzity vo Zvolene.
 • 5. Rodinné domy z kvalitných materiálov

  V systéme montovaných rodinných domov sú použité len vybrané akostné materiály, prvky, konštrukcie (napr. certifikované viacvrstvové opláštenie stien, monolitické podlahové konštrukcie...) a systémy (napr. HOCO, Sto, Roto...)
 • 6. Niekoľko možností dokončenia domov

  Rozsah od hrubej stavby Praktik, či hrubej stavby s dokončenými inštaláciami a základnými podlahovými konštrukciami Praktik Plus až po výstavbu kompletne Na kľúč.
 • 7. Variabilita stavebného systému

  Možnosť výstavby drevostavieb – podľa návrhov Haas Fertigbau, ale aj podľa individuálnych požiadaviek klienta.
 • 8.  Vysoká životnosť

  Systém montovaných rodinných domov je navrhnutý na vysokú životnosť.
 • 9. Záruka 30 rokov

  Kvalita systému Haas Fertigbau garantuje 30 ročnú záruku na statiku konštrukcie.
 • 10.  Prekvapivo rýchla výstavba

  Váš rodinný dom na kľúč môže byť postavený za menej ako 3 mesiace od podpísania zmluvy.
 • 11. Drevostavby sú príjemné miesto pre život

  Prirodzená, príjemná klíma a možnosť nasťahovať sa ihneď po dokončení stavby.
 • 12. Férový kontrakt

  Záruka pevnej ceny, veľmi výhodný splátkový kalendár, možnosť financovania výstavby domu hypotékou, stavebným sporením, či inak.
 • 13. Kompletná projektová dokumentácia zdarma

  Projektová dokumentácia rodinného domu je už v základnej cene. Možnosť rozšírenia dodávky domu o realizáciu spodnej stavby.
 • 14.  Sme členmi organizácií pôsobiacich v odbore

  Haas Fertigbau je člen Sekcie drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva SR, Asociace dodavatelů montovaných domů v ČR a člen asociace GDF v Nemecku.
 • 15. Tradícia kvality Haas Fertigbau

  Zázemie, solídnosť a kompetentnosť spoločnosti Haas Fertigbau s.r.o.

  Príďte sa pozrieť na referenčné rodinné domy, alebo na práve prebiehajúce výstavbu vybraných zaujímavých rodinných domov Haas Fertigbau.

Príďte sa pozrieť na referenčné rodinné domy, alebo na práve prebiehajúce výstavbu vybraných zaujímavých rodinných domov Haas Fertigbau:

Zavolajte nám…
908 749 958
Opýtajte sa nás…

ZISTIŤ INFORMÁCIE...

Príďte na návštěvu!

NAJSŤ NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DOM…