Cez hrubú stavbu, až po stavbu kompletne na kľúč

Rodinné domy Haas Fertigbau sú navrhované a realizované v snahe uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Systém stavieb Haas Fertigbau kladie zásadný dôraz na vysokú kvalitu výstavby, nízku energetickú náročnosť stavaných objektov, šetrnosť k životnému prostrediu - to všetko v kontexte požiadaviek moderného bývania.

Všetky prvky a konštrukcie používané pri výstavbe rodinných domov Haas Fertigbau sú atestované a certifikované. Na základe týchto certifikátov bolo spoločnosti Haas Fertigbau vystavené Stavebné technické osvedčenie.

Vďaka vysoko kvalitnému konštrukčnému systému, jeho technickému spracovaniu a mnohoročným skúsenostiam z realizovanej výstavby garantuje spoločnosť Haas Fertigbau na statiku konštrukčného systému záruku 30 rokov a na celý dom záruku 36 mesiacov.

Precizný stavebný systém rodinných domov Haas Fertigbau umožňuje kvalitnú výstavbu v rôznom rozsahu od dodávky hrubej stavbu, až po výstavbu kompletne na kľúč. Konečný rozsah dodávky je do značnej miery ovplyvňovaný klientom a je možné ho kombinovať i podľa podlažia pod. Jedná sa napr. o varianty rodinných domov, kde je prízemie dokončené na kľúč (a teda je možné ho ihneď využívať) a podkrovie pripravené k následnej dostavbe podľa možností a podľa požiadaviek klienta. Takéto etapové rozdelenie priebehu výstavby veľmi efektívne zníži počiatočnú investíciu do bývania a pritom zachováva možnosť rozšírenia rodinného domu do budúcna.

Platnosť zmluvných cien ako cien pevných po celý čas výstavby je u Haas Fertigbau samozrejmosťou.

Zavolajte nám…
908 749 958
Opýtajte sa nás…

ZISTIŤ INFORMÁCIE...

Príďte na návštěvu!

NAJSŤ NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DOM…