SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

VÍZIE SPOLOČNOSTI HAAS

Haas je rodinný podnik, pôsobiaci v odbore montovaných stavieb. Už viac ako 40 rokov projektuje, vyrába a realizuje vyšší segment rodinných domov, výrobných a priemyslových stavieb, ale aj poľnohospodárskych budov. To všetko na báze dreva a hybridných technológií, a to formou dielčích dodávok alebo kompletných stavieb na kľúč. Haas sa venuje aj novým obchodným oblastiam, napríklad dodávkam zostáv pre tesárske a stavebné podniky alebo bytovú výstavbu.

Firma je regionálne prepojená so spoločnosťami v Nemecku, Rakúsku a Českej republike a pôsobí v susedných krajinách strednej Európy – predovšetkým prostredníctvom exportu dodávok stavebných dielov v rámci obchodov typu B2B. Usilujeme sa o to, aby sme patrili k vedúcim spoločnostiam v tejto brandži a pomocou silnej značky Haas Fertigbau neustále posilňovali naše postavenie na trhu.

Stredobodom nášho záujmu je zákazník. Snažíme sa o to, aby sme nielen naplnili dôveru, ktorú nám zákazník prejavuje, ale aby bol našimi službami natoľko nadšený, že nás odporučí ďalej.

Ako zamestnávateľ ponúkame moderné a kreatívne pracovné prostredie bez toho, aby sme prestali klásť dôraz na tradície. Podporujeme, vyžadujeme a rozvíjame vzájomný rešpekt. Vďaka tomu máme motivovaných a angažovaných pracovníkov s nadpriemernými odbornými kompetenciami. Vďaka tomu, že svojim pracovníkom ponúkame zaujímavé úlohy a možnosti rozvoja, sme pre súčasných i potenciálnych pracovníkov atraktívnym zamestnávateľom. Tímy, zdravo zložené z dlhoročných skúsených pracovníkov a mladých nadšencov s ťahom na bránku, nám pomáhajú minimalizovať riziká a udržiavať firmu mladú a plnú elánu.

Vďaka štandardizácii a vysokému stupňu prefabrikácie sme mimoriadne efektívni, dosahujeme v našich projektoch krátke realizačné doby a nadpriemerne vysokú kvalitu.

Naše produkty a riešenia vždy zodpovedajú najmodernejším technickým poznatkom a priebežne ich ďalej zdokonaľujeme – aj v spolupráci s výskumnými ústavmi a partnerskými firmami. Naším cieľom je, aby sme udávali štandardy v našej brandži a vďaka šetrnému zaobchádzaniu

s prírodnými zdrojmi a zodpovedajúcemu výberu materiálov prispievali k zachovaniu životného prostredia.

Vďaka silnej sieti kvalifikovaných partnerských firiem, dodržiavajúcich na svojich trhoch naše výkonnostné štandardy, dokážeme zákazníkom ponúkať rozsiahle portfólio výkonov v štandardne vysokej kvalite, a to vo všetkých odboroch. Vsádzame na dlhodobé obchodné vzťahy a dbáme na férový a partnerský prístup k našim dodávateľom a spolupracujúcim podnikom.

Svojou činnosťou dosahujeme výnosy, vďaka ktorým má náš podnik trvale zaistenú budúcnosť, pretože neustále v primeranej miere investujeme a dokážeme sa vyrovnať aj s hospodárskymi výkyvmi.

Čítať ďalej...

Sme skutoční odborníci

Drevu a stavbám z tohoto skvelého materiálu naozaj rozumieme - popri rodinných domoch realizuje Haas Fertigbau Chanovice stále častejšie aj materské škôlky, stavby športových a voľnočasových areálov či budov pre podnikateľskú činnosť. Výrobné zázemie a um projektantov dovoľujú na týchto objektoch ponúknuť strešné a nosné konštrukcie, ktoré vychádzajú v ústrety požiadavkám najnáročnejších investorov.

Toto sú naše priority!

Kvalita. Rýchlosť. Servis. Záruky. Certifikácia. Tradícia.
To sú zásadné kréda Haas Fertigbau - spoločnosti s takmer storočnou tradíciou vo výstavbe montovaných stavieb na báze dreva. Pôvodne čisto česká výrobná a stavebná spoločnosť sa v deväťdesiatych rokoch 20. storočia stala súčasťou rodinného koncernu Haas Group so sídlom v bavorskom Falkenbergu.

Premyslené riešenia sú pre nás prioritou!

U rodinných domov i u stavieb pre verejný sektor oceňujú klienti originálne spojenie technicky dokonalých a premyslených riešení a servisu, ktorý ich od začiatku až do konca presvedčí, že ich voľba bola správna. Nespornou výhodou našich riešení je veľká miera variability a individualizácie. Rodinný dom od Haas Fertigbau si vyberú tak priaznivci drevenej stavby, ktorí dávajú prednosť tradičnej architektúre, ako aj tí, ktorí fandia modernému štýlu. Vyberať možno z ponuky typových domov alebo čisto individuálnych projektov. 

Plníme vaše sny!

Pomáhame svojim klientom navrhnúť vysnívaný domov do všetkých detailov, vďaka ktorým si v ňom užijú každý deň. Dôsledne sa staráme o hladký priebeh stavby, pretože chceme, aby naši klienti nemali žiadne zbytočné starosti. Prevedieme vás celým procesom a na konci vám odovzdáme kľúč od vytúženého domova. Na vás už bude len jediné – spokojne bývať.

Pomôžeme vám navrhnúť vysnívaný domov

Vďaka kvalitnému systému, jeho dokonalému spracovaniu a mnohoročným skúsenostiam z realizovanej výstavby je garantovaná záruka na statiku 30 rokov.

Chcete s nami pracovať na zaujímavých projektoch?

 

Pozrite sa, na aké pracovné pozície aktuálne vypisujeme výberové konania. Tešíme sa na spoluprácu s Vami! I Vy sa môžete stať členom tímu Haas Fertigbau!

VOĽNÉ POZÍCIE

Európsky certifikát zhody (označenie CE)

Certifikát kvality drevostavieb

Certifikát kvality výroby

Dohľad nad kvalitou výroby a montáže

Naši partneri

VŠEtko O DREVOSTAVBÁCH

3D prehliadka bungalovu RIO

3D prehliadka bungalovu RIO

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

Z veľtrhu Drevostavby 2018 sme si odniesli aj cenné víťazstvá!

Náš bungalov Inštinkt z Popůvek pri Brne získal ocenenie "Drevostavba roka 2017 – cena Asociácie dodávateľov montovaných domov".