SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

CERTIFIKÁTY A SYSTÉMY KONTROLY DREVOSTAVIEB HAAS FERTIGBAU

Špičková kvalita s potvrdením a pečaťou!

Rodinné domy Haas Fertigbau sú permanentne podrobované kontrolám, ktoré zaručujú a preukazujú kvalitu. Certifikáty a značky kvality potvrdzujú rodinným domom HAAS FERTIGBAU dlhú životnosť a mnohé prednosti v porovnaní s inými drevostavbami a murovanými stavbami. Výskumy v severských krajinách, kde sú drevené stavby – montované domy štandardom už niekoľko desaťročí, ukázali, že stavby s drevenou konštrukciou vykazujú extrémne vysokú životnosť. Rodinné domy HAAS FERTIGBAU ponúkajú Vám i Vašej rodine nielen strechu nad hlavou, ale aj stabilný základ pre budúcnosť. Je nutné dôrazne podotknúť, že hodnota rodinných domov má stále stúpajúcu tendenciu. Je samozrejmé, že firma HAAS FERTIGBAU je členom všetkých dôležitých tuzemských i zahraničných združení a asociácií pre montované stavby. Vďaka tomu stále sledujeme pulz doby, čo sa týka najnovšieho vývoja v tejto oblasti.

Evropský certifikát shody (označení CE)

Certifikát z institutu Holz Forschung Austria

Česká asociace dodavatelů montovaných domů

Technický a zkušební ústav Praha s.p.

Certifikát Německé asociace pro dohled nad kvalitou jakosti montovaných staveb.

Dohled nad kvalitou výroby a montáže

 

VŠEtko O DREVOSTAVBÁCH

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

Z veľtrhu Drevostavby 2018 sme si odniesli aj cenné víťazstvá!

Náš bungalov Inštinkt z Popůvek pri Brne získal ocenenie "Drevostavba roka 2017 – cena Asociácie dodávateľov montovaných domov".

ŠPORTOVÁ HALA V ČESTLICIACH

ŠPORTOVÁ HALA V ČESTLICIACH

V posledných dňoch roku 2016 zahájilo združenie firiem Haas Fertigbau Chanovice, s. r. o., a BERGER BOHEMIA, a. s., z Plzne stavebné práce na novej telocvični v obci Čestlice v okrese Praha-východ.

CHODNÍK V KORUNÁCH STROMOV V KRKONOŠIACH

CHODNÍK V KORUNÁCH STROMOV V KRKONOŠIACH

Plánujete výlet do Čiech? Navštívte Chodník v korunách stromov (Stezka v korunách stromů) na okraji Janských Lázní v Krkonošiach! Chodník je 1300 metrov dlhý a bol otvorený v júli 2017.