SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

HAAS GROUP – SILNÝ PARTNER NA VAŠEJ STRANE

Haas je rodinný podnik, pôsobiaci v odbore montovaných stavieb. Už viac ako 40 rokov projektuje, vyrába a realizuje vyšší segment rodinných domov, výrobných a priemyslových stavieb, ale aj poľnohospodárskych budov, to všetko na báze dreva a hybridných technológií, a to formou dielčích dodávok alebo kompletných stavieb na kľúč. Haas sa venuje aj novým obchodným oblastiam, napríklad dodávkam zostáv pre tesárske a stavebné podniky alebo bytovú výstavbu.

Firma je regionálne prepojená so spoločnosťami v Nemecku, Rakúsku a Českej republike a pôsobí v susedných krajinách strednej Európy – predovšetkým prostredníctvom exportu dodávok stavebných dielov v rámci obchodov typu B2B. Usilujeme sa o to, aby sme patrili k vedúcim spoločnostiam v tejto brandži a pomocou silnej značky Haas Fertigbau neustále posilňovali naše postavenie na trhu.

Stredobodom nášho záujmu je zákazník. Snažíme sa o to, aby sme nielen naplnili dôveru, ktorú nám zákazník prejavuje, ale aby bol našimi službami natoľko nadšený, že nás odporučí ďalej.

Ako zamestnávateľ ponúkame moderné a kreatívne pracovné prostredie bez toho, aby sme prestali klásť dôraz na tradície. Podporujeme, vyžadujeme a rozvíjame vzájomný rešpekt. Vďaka tomu máme motivovaných a angažovaných pracovníkov s nadpriemernými odbornými kompetenciami. Vďaka tomu, že svojim pracovníkom ponúkame zaujímavé úlohy a možnosti rozvoja, sme pre súčasných i potenciálnych pracovníkov atraktívnym zamestnávateľom. Tímy, zdravo zložené z dlhoročných skúsených pracovníkov a mladých nadšencov s ťahom na bránku, nám pomáhajú minimalizovať riziká a udržiavať firmu mladú a plnú elánu.

Vďaka štandardizácii a vysokému stupňu prefabrikácie sme mimoriadne efektívni, dosahujeme v našich projektoch krátke realizačné doby a nadpriemerne vysokú kvalitu.

Naše produkty a riešenia vždy zodpovedajú najmodernejším technickým poznatkom a priebežne ich ďalej zdokonaľujeme – aj v spolupráci s výskumnými ústavmi a partnerskými firmami. Naším cieľom je, aby sme udávali štandardy v našej brandži a vďaka šetrnému zaobchádzaniu

s prírodnými zdrojmi a zodpovedajúcemu výberu materiálov prispievali k zachovaniu životného prostredia.

Vďaka silnej sieti kvalifikovaných partnerských firiem, dodržiavajúcich na svojich trhoch naše výkonnostné štandardy, dokážeme zákazníkom ponúkať rozsiahle portfólio výkonov v štandardne vysokej kvalite, a to vo všetkých odboroch. Vsádzame na dlhodobé obchodné vzťahy a dbáme na férový a partnerský prístup k našim dodávateľom a spolupracujúcim podnikom.

Svojou činnosťou dosahujeme výnosy, vďaka ktorým má náš podnik trvale zaistenú budúcnosť, pretože neustále v primeranej miere investujeme a dokážeme sa vyrovnať aj s hospodárskymi výkyvmi.

Už v roku 1977, keď ešte nikto verejne nehovoril o tepelnoizolačných parametroch, sme prišli s energeticky úsporným domom, ktorý mal hodnotu súčiniteľa prestupu tepla U=0,22 W / m²K.

Číst dále...

Od stromu k splnenému snu o bývaní

Plánujeme, vyrábame a staviame domy, ktoré sú splneným snom. Staviame z dreva, pretože drevo je oveľa viac než len stavebný materiál. Drevo je filozofia. Drevo je udržateľné, CO2 neutrálne, zdravé, moderné, osvedčené, stabilné a pritom neprekonateľné z hľadiska klimatickej rovnováhy! Máme skúsenosti z 50 000 projektov a z takmer 50 rokov budovania drevených konštrukcií a domov. Ako silný partner vás presvedčíme o tom, že plníme svoje sľuby! Od prvého návrhu až po odovzdanie kľúčov. 

 

VŠEtko O DREVOSTAVBÁCH

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Keď si človek postaví dom, vždy spozoruje, že sa pritom niečomu priučil, čo mal rozhodne vedieť ešte predtým, ako začal stavať. Aj keď autorom týchto slov nie je pán Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, napriek tomu by s nimi tento otec dvoch detí určite súhlasil.

3D prehliadka bungalovu RIO

3D prehliadka bungalovu RIO

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.