SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Naši partneri

 

REALIZÁCIA STAVIEB:

  Montované drevostavby stavajú u nás a v zahraničí už viac ako 20 rokov. Vždy dodržia svoje slovo a termíny od „Guzmana“ platia. Stavajú rýchlo a kvalitne, vďaka ich rozsahu prác a úrovni služieb sa budete môcť aj počas stavby vášho nového domu plne venovať svojej rodine a profesii.
  Zodpovednosť, odbornosť, vášeň a rešpekt – základné hodnoty, ktoré firma rešpektuje pri každej zákazke. Na seba sú nároční, a naopak, investorovi domu chcú urobiť realizáciu podlahy čo najjednoduchšou.
 

Dokonale preškolení odborníci, ktorí pracujú so všetkými druhmi strešných krytín. Skúsenosti, profesionálny prístup a flexibilita sú veľkou prednosťou celého tímu. Na ich strechu sa môžete spoľahnúť.

 

Rúrkové lešenia montujú a demontujú, majú vlastnú dopravu materiálu na miesto stavby a späť. Napriek tomu, že sa nachádzajú v Plzeňskom kraji, svoje služby poskytujú po celej republike. Firemnou prioritou je bezpečnosť a kvalita poskytovaných služieb, čo zaisťujú pravidelným školením zamestnancov.

  CIUR je firma, ktorá patrí v oblasti výroby kvalitných celulózových vlákien z recyklovaného papiera medzi absolútnu európsku a svetovú špičku. Aj vďaka ich izolačným materiálom sú naše drevostavby také úsporné a tepelne aj akusticky izolované.

BAZÉNY:

  Vírivá vaňa alebo bazén? So špecialistom na vodné potešenie je možné (takmer) všetko… Rovnako, ako je Nemecko kolískou špičkových áut a drevostavieb, je Francúzsko kolískou prvotriednych bazénov. A bazény Desjoyaux také naozaj sú – rodinná firma je dnes svetovou bazénovou jednotkou.

CENTRÁLNÉ VYSÁVAČE:

  Spoľahlivý článok komplexného riešenia kvalitného, úsporného a zároveň zdravého bývania. Centrálne vysávače spoločnosti BEAM Electrolux vám uľahčia prácu a zlepšia čistotu vnútorného ovzdušia. Šesťdesiat rokov tradície a vývoja sú garanciou kvality. Obľubu si tieto vysávače získali na všetkých kontinentoch – na celosvetovej produkcii centrálnych vysávačov sa podieľajú 35 percentami.

DOSKOVÉ MATERIÁLY:

 

Koncern Saint-Gobain, do ktorého patria aj doskové materiály Rigips, pôsobí na svetových trhoch už od roku 1665 a je jednou z najstarších firiem na svete. Patrí k top 100 priemyselným podnikom sveta a je svetovým lídrom na trhoch udržateľného bývania a v oblasti stavebníctva. Súčasne je najväčším európskym predajcom stavebných materiálov. Ďalší z dôkazov, že Haas Fertigbau stavia svoje montované domy s tými najlepšími.

Svetová jednotka vo výrobe povrchových materiálov a doskových výrobkov. OSB dosky Kronospan charakterizuje vysoká tvarová stálosť, rovnorodosť a minimálne objemové zmeny. Dosky vynikajú svojimi hodnotami pevnosti v tlaku a ťahu a ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Opäť istota kvality a spoľahlivosti.

DREVENÉ LEPENÉ KONŠTRUKCIE:

  Drevu a stavbám z tohoto skvelého materiálu v rodinnej firme Haas rozumejú – popri rodinných domoch realizujú aj materské školy, športové a voľnočasové areály či budovy pre podnikateľskú činnosť. Vďaka modernému technologickému zariadeniu a tradičnej remeselnej zručnosti vyrábajú pestrú škálu vysoko kvalitných strešných konštrukcií.
  Spoločnosť Pfeifer sa radí medzi najtradičnejšie a najsilnejšie spoločnosti v európskom drevospracujúcom priemysle. Tiež preto používame do našich drevostavieb práve ich KVH a BSH hranoly – vždy plnia najnáročnejšie požiadavky pre použitie v moderných drevených stavbách vrátane vysokých nárokov na nosnosť a vzhľad.

ELEKTRICKÉ ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY:

  Slovenská a súčasne svetová technologická firma s vlastným vývojom, výrobou a tradíciou od roku 1990. Nové nápady rýchlo mení na fungujúce produkty. Aj preto tieto systémy pre zabezpečenie a ovládanie domácností uľahčujú život miliónom ľudí po celom svete. A uľahčiť môžu aj vaše bývanie v dome od Haas Fertigbau.

ELEKTROVYBAVENIE:

  Ďalší z gigantov, ktorého výrobky pomáhajú spoluvytvárať kvalitu drevostavieb Haas Fertigbau. Mnohé z moderných vymožeností, tak samozrejmých, ako možnosť ovládať elektrickú energiu jednoduchým stlačením spínača, umožňujú technológie ABB. Na nich pracuje okolo 135 000 ľudí v 100 krajinách sveta, z toho viac ako 2 200 v Slovenskej republike.
 

Vlajkovou loďou značky Hager sa stali predovšetkým  domové rozvádzače a modulové prístroje, tzn. predovšetkým komponenty pre bezpečné nakladanie s energiou. Hager je viac ako 60 rokov priekopníkom na poli elektrických inštalácií a lídrom v oblasti modernej elektroinštalácie. Pochváliť sa môže viac ako 1 600 patentami a celým radom inovácií a svetových premiér.

Elektrotechnický sektor spoločnosti Eaton je globálnym lídrom v distribúcii energie a ochrany elektrických obvodov, v ochrane pomocných záložných zdrojov, v riadení a automatizácii a v osvetlení a bezpečnosti. Jej americkí zakladatelia by po viac ako 100 rokoch existencie mohli byť na súčasnú Eaton Corporation právom pyšní. A taktiež aj vy, ak zvolíte montovaný dom Haas Fertigbau – produkty firmy Eaton sú etalonom kvality a inovácií.

FASÁDNE SYSTÉMY:

Motto „Stavať zodpovedne” a nezameniteľné žlté vedierko sú typickým poznávacím znamením pre nemecký rodinný koncern Sto. Česká dcérska spoločnosť koncernu Sto SA & Co. KGaA, ktorý patrí medzi popredných celosvetových špecialistov a dodávateľov fasádnych zatepľovacích systémov, pôsobí na našom trhu už 15 rokov a za tú dobu si vďaka svojim produktom a službám urobila výborné meno.

FOTOVOLTAIKA:

ČEZ Solární je súčasťou skupiny ČEZ a zaoberá sa  predovšetkým návrhmi a inštaláciou strešných fotovoltaických elektrární. V oblasti strešných FVE je na domácom trhu lídrom a v rámci svojich služieb ponúka návrh optimálnej veľkosti FVE, kompletné vybavenie potrebnej administratívy, montáž a poradenstvo.

GARÁŽOVÉ BRÁNY:

Na trhu stavebných prvkov patria dnes brány, dvere, zárubne a pohony k menu Hörmann, pretože v tejto oblasti je skupina Hörmann vedúcim výrobcom v Európe. Tento nemecký rodinný podnik rastie už niekoľko desaťročí hlavne vďaka inováciám a zárukám kvality. Skupina Hörmann je dnes vedená v tretej a štvrtej generácii vnukom a pravnukmi zakladateľa firmy Augusta Hörmanna.

INTERIÉROVÉ NÁTERY A TAPETY:

Farby sú otázkou vkusu – kvalita nie. Aj v oblasti interiérových náterov ponúka Haas Fertigbau svojim zákazníkom vysoký komfort bývania a zdravú mikroklímu bez škodlivých látok v interiéri. Sortiment interiérových farieb Sto totiž ponúka široký výber inovatívnych a ekologických výrobkov. Takmer všetky vnútorné farby Sto majú osvedčenie TÜV, ktoré garantuje zloženie bez riedidiel a zmäkčovadiel.
Skupina JUB je popredným dodávateľom náterových hmôt a fasádnych systémov v regióne strednej a juhovýchodnej Európy. Aj zákazníci Haas Fertigbau oceňujú u tejto slovinskej firmy jedinečné komplexné riešenia, zamerané na trvalo udržateľnú výstavbu, energetickú účinnosť a zodpovednosť k životnému prostrediu. Maliarske farby a nátery JUPOL sú veľmi dobre známe aj na slovenskom trhu.

KLIMATIZÁCIE:

Klimatizácie Toshiba sú špičkové zariadenia, ktoré dokážu priestor vášho domu nielen klimatizovať, ale tiež ho vyčistiť od prachu, baktérií a zápachu. Inovatívne technológie prinášajú majiteľom domu minimálne prevádzkové náklady, tichú prevádzku a vysokú účinnosť.

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY:

Značka Plewa sa môže pochváliť viac ako 130 ročnou tradíciou a jej výrobky sú distribuované v celej Európskej únii. Komíny Plewa ponúkajú ucelené keramické komínové riešenia, využiteľné na odvod splodín z akéhokoľvek typu paliva prirodzeným ťahom. V ponuke komínov Plewa nájdete neizolované či izolované glazúrované keramické komínové vložky spoločne s kompletným príslušenstvom potrebným na výstavbu a zaistenie funkčnosti komínov.

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK:

Moderná, technologicky vyspelá česká rodinná firma sa už takmer 20 rokov špecializuje na výrobu kúpeľňového nábytku. Kvalitou, spoľahlivosťou a designom sa INTEDOOR radí k európskej špičke v tejto oblasti.

KOVANIA:

Už 25 rokov v spolupráci s poprednými európskymi výrobcami vyvíja a ponúka kovania a doplnkový sortiment. Aj pre Haas Fertigbau predstavuje Twin spoľahlivého partnera pre výber dverového a okenného kovania v rôznych povrchových úpravách.

KUCHYNE:

Kuchyne Infini sú určené všetkým tým, ktorí sa nechcú obklopiť všednými vecami dennej potreby a vyznávajú ich vysokú úžitkovú hodnotu s dlhou dobou užívania. Najväčším bohatstvom tejto českej firmy sú jej ľudia, nakoniec skúste a uvidíte, aká dokonalá môže byť nielen hotová kuchyňa, ale aj cesta k nej.

OBKLADY A DLAŽBY:

Značku Rako u nás nie je potrebné predstavovať. Dlhoročná tradícia, široký sortiment, vysoká kvalita a dizajn inšpirovaný svetovými dizajnérmi sú tu samozrejmosťou. Z ucelených setov obkladov a dlažieb vrátane bohatého sortimentu dekoračných doplnkov pre kúpeľne, kuchyne a podlahy bytových interiérov si určite vyberiete.

OKNÁ, VSTUPNÉ DVERE:

Overená kvalita okien a vchodových dverí z dreva, plastu, dreva/hliníku a plastu/hliníku je dostupná aj záujemcom o drevostavbu Haas Fertigbau. Vďaka viac ako 25 ročnej tradícii výroby majú už tisíce českých zákazníkov v svojich rodinných domoch, bytových domoch a kanceláriách okná z produkcie tejto českej výrobnej firmy, ktorá je súčasťou rakúskeho koncernu.

PODLAHOVÉ KRYTINY:

Dôsledné zameranie sa na kvalitu a neustupujúce nadšenie pre inováciu: vďaka týmto vlastnostiam je spoločnosť Quick-Step jedným z popredných svetových hráčov v odvetví podlahových krytín. Bohatý sortiment dizajnových vinylových, laminátových a drevených podláh Quick-Step dokazuje lásku ku krásnym veciam a nadšenie pre neustálu inováciu výrobkov a realizačných postupov.

Belgický výrobca Balterio zaujíma so svojimi laminátovými podlahami popredné zastúpenie na európskom trhu. Balterio – to sú ľahko udržiavateľné laminátové podlahy s prírodným vzhľadom, ktoré sa páčia. Kvalita a dizajn dekorov vás presvedčí, že toto je dobrá voľba do vášho nového domu.

SOLÁRNE KOLEKTORY:

S produktami a systémami Vaillant prejdete na slnečnú energiu ľahko a bez starostí. Napríklad efektívny plynový kondenzačný systém auroCOMPACT a solárny kolektor auroTHERM ponúka jednu z najkompaktnejších a najúčinnejších kombinácií solárneho beztlakového systému a kondenzačného stacionárneho kotla. Nech už zvolíte akýkoľvek solárny systém Vaillant, vždy dostanete kvalitu, vysokú účinnosť, jednoduchú obsluhu a dlhú životnosť.

Lákavá ponuka pre všetkých priaznivcov ekologických zdrojov energie: technicky dokonalé riešenie potvrdené 15 ročnou zárukou, naviac nezávislé na veku strechy a type krytiny. Slnečné kolektory Bramac Solar možno nainštalovať jednoducho a rýchlo, dokonca bez rezania krytiny a dodatočného plechovania. Už pri veľkosti 1,5 m2 na osobu vám dokážu ušetriť až 70 % ročnej spotreby teplej vody. Pri vývoji bol kladený dôraz aj na perfektný vzhľad, takže kolektor pôsobí na streche celkom prirodzene.

TIENIACA TECHNIKA:

Aj vďaka 60 ročnej tradícii je v súčasnosti WOUNDWO jednou z hnacích síl v oblasti tieniacej techniky v Rakúsku a na celom svete. Pre túto značku je ochrana proti slnku spojením dokonalej funkčnosti s najvyššou možnou bezpečnosťou, dizajnovou individualitou a energetickou účinnosťou. S tieniacou technikou WOUNDWO dostávajú zákazníci Haas Fertigbau to najlepšie, čo súčasný svetový trh ponúka.
Moderný dizajn priniesol do oblasti stropných schodov okrem tradičného použitia dreva aj vzdušné konštrukcie zo skla a nerezových materiálov. Podkrovné schody JAP však bodujú nielen svojimi materiálmi a vzhľadom, ale aj vysokou kvalitou a širokým sortimentom.

STROPNÉ SCHODÍKY:

Pre výrobky spoločnosti Wippro je typická mimoriadne vysoká životnosť, krása dokonalých tvarov a premyslená funkčnosť. Remeselná prax je výsledkom dlhoročných skúseností a v kombinácii s inovatívnymi technikami prináša na trh len tie najlepšie produkty.

STRECHA NA CELÝ DOM:

Od roku 1991, kedy začala firma BRAMAC dodávať na trh v Českej republike, a od roku 1992, kedy začala vyrábať betónové škridle v meste Chrudim, potvrdzuje stabilné vedúce postavenie na českom trhu. Na výber máte tradičné škridle a tiež modely zodpovedajúce najnovším architektonickým trendom v rozličných farbách a niekoľkých typoch povrchových úprav. Príslušnosť k celosvetovému koncernu umožňuje prístup k najmodernejším technológiám, ktoré zaisťujú prvotriednu kvalitu výrobkov.
Plechové strechy Ruukki sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele a charakterizuje ich plne certifikovaný systém výroby, výnimočná kvalita a design strešných krytín a bezkonkurenčné služby pre zákazníkov. Spoločnosť je divíziou oceliarskej spoločnosti SSAB, ktorá má korene v severských krajinách a Spojených štátoch a pôsobí vo viac ako 50 krajinách.
Ak na svojom novom dome od Haas Fertigbau preferujete pálené strešné škridle, určite siahnite po značke Tondach. Tondach Česká republika, s. r. o., je súčasťou skupiny Wienerberger AG a ponúka keramické strešné škridle a doplnky v mnohých modeloch, farbách a povrchových úpravách, taktiež ucelený systém nekeramického príslušenstva Tondach Tuning. Tondach tak bezo sporu uspokojí aj vaše najnáročnejšie požiadavky.
Sika, založená pred viac ako 100 rokmi vo Švajčiarsku, je spoločnosť pôsobiaca celosvetovo v oblasti špeciálnych chemikálií s vedúcim postavením vo vývoji a výrobe systémov na lepenie, tesnenie, tlmenie, zosilňovanie a ochranu v stavebníctve a automobilovom priemysle. Hydroizolácie striech od firmy Sika vynikajú vysokou pevnosťou a ťažnosťou, rozmerovou stálosťou, vysokou UV stabilitou a požiarnou odolnosťou. Z týchto dôvodov ich nájdete aj na montovaných domoch Haas Fertigbau.

STREŠNÉ OKNÁ:

Už od založenia firmy pred viac ako 75 rokmi je názov Roto synonymom pre špičkové strešné okná, ktoré predurčili ďalší vývoj. Všetky produkty tejto svetoznámej značky sú konštruované podľa najnovších technických poznatkov so zreteľom na vysokú úžitkovosť s komfortným ovládaním a prepracovaným dizajnom. Aj tu vsádza Haas Fertigbau na excelentný výrobok bez kompromisov.

SVETLOVODY:

Na všetkých svetových trhoch, kde nájdete domy so šikmou strechou a podkrovím, je symbolom svetla a čerstvého vzduchu značka VELUX. Ideálnym riešením na privedenie denného svetla do miestností, ktoré sú uprostred dispozície domu či bytu, sú svetlovody VELUX. Odrazivosť tubusu až 98 % umožňuje vynikajúci prestup slnečného svetla, inovovaný stropný difuzér poskytuje ešte lepšie rozptýlenie svetla.

TEPELNÁ IZOLÁCIA:

Medzinárodný koncern BACHL, s výrobnými závodmi v Nemecku, Česku a Maďarsku, je v Českej a Slovenskej republike vnímaný predovšetkým ako významný výrobca a dodávateľ tepelne izolačných materiálov a polyetylénových fólií. BACHL je zakladajúcim a aktívnym členom Združenia EPS ČR a podieľa sa tiež na zavádzaní súčasných požiadaviek na technické parametre penového polystyrénu. Ich fasádne dosky z penového polystyrénu spĺňajú prísne kritériá kvalitatívnej triedy A pre vonkajšie kontaktné zatepľovacie systémy.

Sto ponúka v oblasti zateplenia fasády sortiment, ktorý presvedčí ako z estetického, tak zo stavebno-fyzikálneho hľadiska. Vysoká odolnosť proti mechanickému zaťaženiu, poveternostným vplyvom, riasam a plesniam dáva našim zákazníkom istotu, že ich fasáda bude dlho krásna a funkčná.

Táto fúkaná izolácia na báze skleného vlákna má výborné tepelne technické vlastnosti. Pre rodinné domy Haas Fertigbau sme ju vybrali pre jej vynikajúce protipožiarne a akustické parametre. CLIMAGLASS naviac ľahko prepúšťa vodnú paru a dovoľuje kvalitne izolovať aj komplikované a ťažko dostupné miesta.

Aj fúkaná izolácia z kamennej vlny CLIMASTONE dáva našim domom výbornú protipožiarnu ochranu a nadpriemernú tepelnú izoláciu. Difúzne otvorená izolácia má najvyššiu triedu reakcie na oheň a miera zosadnutia je nemerateľná. Aj v oblasti izolačných materiálov volíme vždy to najlepšie.

Ucelená ponuka produktov, zahŕňajúca ako sklenú vlnu, tak aj extrudovaný polystyrén, odlišuje firmu URSA od konkurencie. URSA boduje – okrem kvality a šírky sortimentu – svojimi inováciami a vysokou efektivitou nákladov a investícií do izolácie stavby.

Spoločnosť Isover vyvíja, vyrába a predáva izolačné materiály z minerálnych vlákien, čadičových a sklenených, už od roku 1936. Každá druhá strecha v Európe je izolovaná materiálmi Isover.

Spoločnosť Rockwool je popredným svetovým výrobcom minerálnej vlny – materiálu, ktorý chráni budovu pred prechladnutím a vytvára tak príjemné vnútorné prostredie. Pri vysokých vonkajších teplotách minerálna vlna, naopak, pomáha udržiavať príjemne chladnú vnútornú teplotu.

Firma STEICO vyrába drevovláknité izolačné materiály šetrné k životnému prostrediu. Okrem toho vyrába tiež izolačné materiály z konope, stojiny nosníkov (konštrukčné stavebné výrobky) a dosky z tvrdých vlákien.

VYKUROVACIA A ZDRAVOTNÁ TECHNIKA:

Spoločnosť REHAU, ktorá vznikla pred 70 rokmi vo Švajčiarsku, získava dlhodobú konkurenčnú výhodu vďaka skvelým inováciám a vysokej spoľahlivosti. Vysoká profesionalita pri vývoji materiálov, pri prevedení a tiež neobmedzené možnosti riešenia na báze polymérov sa tak dostávajú aj k našim zákazníkom. REHAU je ďalšia z mnohých celosvetovo úspešných prémiových značiek, ktorých výrobky nájdete v rodinných domoch Haas Fertigbau.

VYKUROVACIA TECHNIKA A TEPELNÉ ČERPADLÁ:

  Skupina Vaillant je globálnym lídrom na trhu technológií v oblasti kúrenia, vetrania a klimatizácie. Už 140 rokov presadzuje stratégiu zameranú na dosiahnutie udržateľného a ziskového rastu. Nemecká rodinná firma má svoje výrobné a obchodné zázemie v jedenástich pobočkách v šiestich európskych štátoch a v Číne. Nemecká kvalita, úsporná prevádzka a najmodernejšie kúrenárske systémy – to je Vaillant.
  Spoločnosť Protherm, ktorá dnes patrí do skupiny Vaillant, je jednou z popredných a veľmi obľúbených značiek v tepelnej technike v Českej republike. V ponuke Protherm nájdete plynové aj kondenzačné kotle, elektrokotle, solárne systémy, zásobníky vody a regulačnú techniku.
  DZ Dražice, člen medzinárodnej skupiny NIBE, sleduje jednoduchý cieľ: vyrobiť ten najúspornejší a najmenej poruchový ohrievač vody, najlepší bojler. A aj preto vyrába každým rokom dokonalejšie ohrievače vody (bojlery), akumulačné nádrže a vyhrievacie telesá. Prednosťou je bohatý sortiment ohrievačov vody, jedinečný systém vykurovacích keramických telies, vynikajúca kvalita a perfektný servis.

Česká spoločnosť FENIX Group je najväčším európskym výrobcom elektrických sálavých vykurovacích systémov. Základ výrobného programu skupiny tvoria podlahové a stropné vykurovacie fólie, kúrenárske káble, rohože a systémy protiúrazovej ochrany, sálavé vykurovacie panely a priamovykurovacie elektrické konvektory. V energeticky úsporných drevostavbách Haas Fertigbau prinášajú elektrické vykurovacie systémy vysoký tepelný komfort a nízke prevádzkové náklady.

Švédska značka IVT – súčasť koncernu BOSCH Thermotechnik, GmbH, najväčšieho európskeho dodávateľa vykurovacej techniky – sa zameriava výhradne na vývoj a výrobu tepelných čerpadiel. Špecializácia a viac ako 40 rokov skúseností dlhodobo udržiava túto značku na špičke v odbore. Aj tu vsadil Haas Fertigbau na absolútnu kvalitu – tepelné čerpadlá IVT sú navrhované pre náročnú škandinávsku klímu a pravidelne víťazia v spotrebiteľských testoch.

VYKUROVACIE TELESÁ:

Dynamická spoločnosť s nadnárodnou majetkovou účasťou patrí medzi popredných svetových výrobcov oceľových vykurovacích telies. O kvalite výrobkov KORADO sa v priebehu päťdesiatročnej histórie firmy presvedčilo viac ako 30 miliónov zákazníkov po celom svete. Hlavným výrobným programom sú doskové vykurovacie telesá RADIK, rúrkové vykurovacie telesá KORALUX, dizajnové vykurovacie telesá KORATHERM a kompletný sortiment konvektorov.

Značka ISAN reprezentuje tradičného tuzemského výrobcu vykurovacích telies s viac ako 60 ročnou históriou a skúsenosťami. Spoločnosť ISAN Radiátory, s. r. o., je najväčším výrobcom kúpeľňových rúrkových radiátorov v Českej republike. Špičkové technologické postupy a progresívne myslenie projektantov a dizajnérov sú zárukou vysokých technických a estetických parametrov produktov. Aj vďaka tomu si produkty ISAN našli svojich priaznivcov na českom aj na zahraničnom trhu: 90 % produkcie exportuje firma hlavne do štátov Európskej únie.

VONKAJŠIE NÁTERY:

Švajčiarsky výrobca náterových hmôt J. W. OSTENDORF patrí medzi top 10 svetových výrobcov náterových hmôt. S kapacitou viac ako 500 miliónov litrov farieb a náterov ročne a s viac ako 750 pracovníkmi vo Švajčiarsku a v zahraničí si môže dovoliť vyrábať podľa najmodernejších výrobných technológií a v najvyššej kvalite. Firma vlastní rad patentov a okrem kvality boduje aj bezemisnými produktami, certifikovanými podľa najvyšších požiadaviek európskych a svetových noriem.

Spoločnosť ADLER, medzinárodne uznávaná prémiová značka, je tirolský rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou. Farbu máme v krvi – s týmto sloganom sa spoločnosť ADLER stala popredným odborníkom v oblasti ochrany dreva a lakov na drevo. Žiadny podnik nie je dodávateľmi, partnermi alebo zákazníkmi odporúčaný častejšie ako spoločnosť ADLER! Kvalita a trvalá udržateľnosť sú pre túto značku najvyššou prioritou.

VONKAJŠIE OBKLADY, FASÁDY:

Kompaktné dosky HPL sú kvalitné veľkoformátové dosky. Pre ich výrobu sa používa vrstvený papier impregnovaný živicami, ktorý je za vysokého tlaku a teploty zlisovaný do homogénnej pevnej dosky. Vďaka tomuto spracovaniu sú kompaktné dosky KRONOSPAN vysoko odolné a vyznačujú sa vysokou životnosťou s minimálnymi nákladmi na údržbu. 

Česká spoločnosť Brickland patrí v súčasnosti medzi špičkových európskych dodávateľov lícových tehál a obkladových pásov. WILD STONE pôsobí na trhu ľahčených kamenných obkladov a portlandských dlažieb a vyrába spárované rustikálne typy obkladov, kde kameň a malta vytvárajú dokonalú harmóniu, pravidelnejšie typy kamenných obkladov, ktoré vyjadrujú realitu a hlboký zmysel pre krajinu.

Výrobca kvalitných značkových paluboviek, obkladových i podlahových. Firma Serafin Campestrini bola založená v roku 1915 ako rodinný podnik v meste Ottensheim v Rakúsku. Dnes je spoločnosť vedená už štvrtou generáciou a patrí k moderným drevárskym firmám. V Českej republike pôsobí v Borohrádku takmer 25 rokov jej dcérska spoločnosť Serafin Campestrini, s. r. o.

VNÚTORNÉ DVERE:

Vďaka svojej mnohoročnej pôsobnosti je spoločnosť SOLODOOR v súčasnej dobe jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Od samého počiatku dbá na kvalitu svojich výrobkov a snaží sa zákazníkom poskytovať čo najlepší servis v oblasti výberu dverí a zárubní.

105 rokov stolárčiny naučilo robiť firmu SAPELI naozaj poctivé dvere. Spoločnosť Sapeli vyrába dyhované dvere a zárubne všetkých druhov otvárania – otočné, kývne, posuvné i lamelové. Prevedenie zo všetkých druhov drevín, farieb a možností funkčnosti. Od dôb prvej republiky vyrába dvere so starostlivosťou a láskou skutočných odborníkov a podobne ako Haas Fertigbau aj u SAPELI veria, že český zákazník ocení kvalitu.

VNÚTORNÉ SCHODISKÁ:

Tradíciou preverená spoločnosť so svojimi tisícmi realizovaných rodinných domov dokáže pracovať k spokojnosti každého klienta, ktorý sa rozhodne pre drevostavbu či akékoľvek drevené prvky v svojom dome.

Firma JAN PREXL – Stolárstvo sa zaoberá výrobou, dodávkou a montážou stavebne stolárskych výrobkov. Hlavná produkcia sa skladá z výroby schodíšť rôzneho prevedenia, vchodových a interiérových dverí a okien. Remeselná zručnosť a prvotriedny servis je u tohoto stolárstva alfou a omegou. Ďalší dôkaz, že v domoch Haas Fertigbau nájdete výrobky domáce aj zahraničné, od malých rodinných firiem až po veľké medzinárodné koncerny. Pre všetkých je však charakteristická mimoriadne vysoká kvalita.

VODOVODNÉ BATÉRIE:

Firma Hansgrohe nesie meno svojho zakladateľa a od roku 1901 sa stala symbolom inovatívnych kvalitných výrobkov z Čierneho lesa, symbolom trvanlivosti, ekologicky šetrných výrobkov a najvyššej úrovne. Hľadáte do svojho domu Haas Fertigbau multifunkčnú sprchu či batériu? Chcete dodať vašej sprche nový rozmer zábavy? Hansgrohe splní všetky požiadavky vďaka širokej škále kvalitných produktov. Vyberie si každá veková skupina s rôznym finančným rozpočtom.

KLUDI je špecialistom v oblasti kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, spŕch, kúpeľňového príslušenstva a kompletných riešení kúpeľní. Firma sa zrodila v nemeckom meste Menden a v súčasnosti sa viac ako 1 000 jej zamestnancov stará o to, aby produkty tejto značky spĺňali najvyššie normy pre kvalitu, bezpečnosť a životné prostredie. Spoločne s vynikajúcim dizajnom a nemeckou technikou zaručujú „nemeckú kvalitu”.

Spoločnosť KREINER, s. r. o., je dcérskou  spoločnosťou zavedenej nemeckej firmy Georg Kreiner GmbH & Co KG so sídlom vo Weidene. Kreiner je veľkoobchod a maloobchod so sortimentom voda, kúrenie a železiarsky tovar, a jeho široká ponuka vrátane luxusného tovaru a nadštandardný zákaznícky servis zodpovedajú náročným požiadavkám, ktoré Haas Fertigbau kladie na svojich partnerov.

VZDUCHOTECHNICKÉ ZARIADENIA:

Zehnder vyvíja, vyrába a dodáva nielen vetracie jednotky so spätným získavaním tepla a vlhkosti, ale tiež ucelený systém vysoko hygienických rozvodov vzduchu a dizajnovo dokonalých mriežok a ventilov. Zladené a ľahko kombinovateľné súčasti systému tak umožňujú jednoduchú, rýchlu a kvalitnú inštaláciu a zaručujú zdravé, energeticky účinné a komfortné vetranie.

Firma Atrea predstavuje špičku v oblasti odvetrávania budov, rekuperácie tepla a tepelných čerpadiel. Všetky zariadenia majú najvyšší certifikát kvality TUV.

Systém vetrania s rekuperáciou inVENTer® s účinnosťou spätného zisku tepla až 91 % spĺňa všetky požiadavky nových, v Európe platných predpisov na úsporu energie. Vlhkosť a škodlivé látky sú odvádzané a takmer všetko teplo z odvádzaného vzduchu zostáva v miestnosti. Peľ, hluk a hmyz zostanú vonku.

ZDRAVOTECHNIKA:

Ideal Standard je svetoznáma európska spoločnosť vychádzajúca nielen z viac ako storočnej tradície výroby sanitárnej techniky vysokej kvality a dokonalého dizajnu, ale predovšetkým z praxe častých výrobných, technologických a produktových inovácií. Tie stavajú Ideal Standard do role lídra v odbore, ktorý udáva všeobecné trendy a prináša nové riešenia.

Spoločnosť JIKA je špecialistom na realizáciu kúpeľní. Tradícia a kvalita sa v týchto kúpeľniach stretávajú s tým najmodernejším zo svetových trendov. Sila značky a desiatky rokov skúseností sa prirodzene premietajú do tých najnepatrnejších detailov.

Celosvetový partner pre realizáciu vysoko kvalitných riešení kúpeľní zo smaltovanej ocele, to je KALDEWEI. Či už extra ploché sprchové vaničky, kúpacie vane, alebo umývadlá – u KALDEWEI sa kúpeľne vyrábajú z jednotného materiálu s rovnako vysokými nárokmi na kvalitu. Podnik pri tom vsadil výhradne na výrobu vo svojom sídle v nemeckom Ahlene. Odtiaľto tiež exportuje svoje vysoko kvalitné riešenia pre kúpeľne „made in Germany” do celého sveta.

Česká firma je dcérskou spoločnosťou holandskej firmy RIHO INTERNATIONAL – dobrá povesť o vysokej technickej úrovni českých výrobkov stála za rozhodnutím vybudovať v Českej republike podnik výnimočných kvalít. Spoločnosť RIHO je výrobcom a predajcom akrylátových vaní a masážnych systémov, v ponuke nájdete hydromasážne vane, sprchové vaničky, sprchové i vaňové zásteny, parné kabíny alebo kúpeľňový nábytok.

Výber sprchového kúta firmy SanSwiss, člena skupiny RONAL, bude vždy dobrou voľbou. Za viac ako 35 rokov výroby sprchových kútov sa plne osvedčila ich kvalita. Vďaka svojmu rozsiahlemu know-how a stálemu vývoju a inováciám sa stal SanSwiss jedným z úspešných európskych výrobcov, pre ktorých je typická špičková technológia, kreatívny dizajn a nekompromisná kvalita.

TEIKO patrí medzi najúspešnejších výrobcov sanitárnej techniky ako v českom, tak aj európskom meradle. Kvalita výrobkov je daná jednak modernou výrobnou technológiou a kvalitným vybavením, ale tiež používaním špičkových materiálov (akrylátových dosiek) renomovanej značky Lucite.

VŠEtko O DREVOSTAVBÁCH

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Keď si človek postaví dom, vždy spozoruje, že sa pritom niečomu priučil, čo mal rozhodne vedieť ešte predtým, ako začal stavať. Aj keď autorom týchto slov nie je pán Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, napriek tomu by s nimi tento otec dvoch detí určite súhlasil.

3D prehliadka bungalovu RIO

3D prehliadka bungalovu RIO

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.