SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Späť na výpis článkov

3D prehliadka bungalovu RIO

10. 7. 2018

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Začiatkom júna sme dokončili rodinný dom Rio. Tesne po odovzdaní nám majitelia dovolili nahliadnuť k nim s 3D kamerou a tak sme pre vás mohli natočiť túto jedinečnú prehliadku. Ráčte vstúpiť TU!

Drevostavba je postavená v štandardnom rozsahu prác a dodávok na kľúč. Nadštandardný je iba krb s kamenným obložením a kuchyňa od firmy Infini. Návrh kuchyne pritom dostanete pri uzatvorení zmluvy o dielo s Haas Fertigbau ako bonus zdarma. Ešte zostáva nainštalovať svetlá, vybaviť dom nábytkom a majitelia sa môžu nasťahovať.

Bungalov Rio radi postavíme aj vám! Môžete ho mať v štandardnom prevedení alebo vám ho upravíme podľa vašich predstáv a želaní. Alebo si vyberte celkom inú drevostavbu z našej ponuky!

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Keď si človek postaví dom, vždy spozoruje, že sa pritom niečomu priučil, čo mal rozhodne vedieť ešte predtým, ako začal stavať. Aj keď autorom týchto slov nie je pán Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, napriek tomu by s nimi tento otec dvoch detí určite súhlasil.

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.