SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Späť na výpis článkov

3D prehliadka bungalovu RIO

10. 7. 2018

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Začiatkom júna sme dokončili rodinný dom Rio. Tesne po odovzdaní nám majitelia dovolili nahliadnuť k nim s 3D kamerou a tak sme pre vás mohli natočiť túto jedinečnú prehliadku. Ráčte vstúpiť TU!

Drevostavba je postavená v štandardnom rozsahu prác a dodávok na kľúč. Nadštandardný je iba krb s kamenným obložením a kuchyňa od firmy Infini. Návrh kuchyne pritom dostanete pri uzatvorení zmluvy o dielo s Haas Fertigbau ako bonus zdarma. Ešte zostáva nainštalovať svetlá, vybaviť dom nábytkom a majitelia sa môžu nasťahovať.

Bungalov Rio radi postavíme aj vám! Môžete ho mať v štandardnom prevedení alebo vám ho upravíme podľa vašich predstáv a želaní. Alebo si vyberte celkom inú drevostavbu z našej ponuky!

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.