SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Späť na výpis článkov

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

23. 3. 2018

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.

Oba varianty majú svoje pre a proti, ak však preferujete bezpečnosť (pre auto) a pohodlie (pre vás), dáte prednosť garáži.

A v tom prípade oceníte aj aktuálnu novinku spoločnosti Haas Fertigbau Chanovice. Ak si necháte postaviť novú drevostavbu Haas Fertigbau, dokáže vám firma postaviť na kľúč aj novú garáž. Na výber máte prevedenie s rovnou, sedlovou alebo pultovou strechou, obvodové steny sú v systéme Thermo-Protect. Súčasťou základnej výbavy je aj kompletná elektroinštalácia a na podlahe dlažba so soklom. Štandardne je súčasťou výbavy sekčná, zateplená, manuálne ovládaná garážová brána. Na prianie a s cenovým navýšením však môžete mať garáž s bránou v individuálnom prevedení vrátane elektromotoru a diaľkového ovládania.

Nižšie uvedené ceny platia iba v prípade, že budete okrem garáže objednávať aj rodinný dom Haas Fertigbau. V základnom prevedení dostanete garáž so sedlovou strechou za 16 000 EUR, cena garáže s pultovou strechou je 16 500 EUR a verzia s plochou strechou stojí 19 000 EUR. Všetky ceny sú vrátane DPH.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Keď si človek postaví dom, vždy spozoruje, že sa pritom niečomu priučil, čo mal rozhodne vedieť ešte predtým, ako začal stavať. Aj keď autorom týchto slov nie je pán Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, napriek tomu by s nimi tento otec dvoch detí určite súhlasil.

3D prehliadka bungalovu RIO

3D prehliadka bungalovu RIO

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.