SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Späť na výpis článkov

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

23. 3. 2018

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.

Oba varianty majú svoje pre a proti, ak však preferujete bezpečnosť (pre auto) a pohodlie (pre vás), dáte prednosť garáži.

A v tom prípade oceníte aj aktuálnu novinku spoločnosti Haas Fertigbau Chanovice. Ak si necháte postaviť novú drevostavbu Haas Fertigbau, dokáže vám firma postaviť na kľúč aj novú garáž. Na výber máte prevedenie s rovnou, sedlovou alebo pultovou strechou, obvodové steny sú v systéme Thermo-Protect. Súčasťou základnej výbavy je aj kompletná elektroinštalácia a na podlahe dlažba so soklom. Štandardne je súčasťou výbavy sekčná, zateplená, manuálne ovládaná garážová brána. Na prianie a s cenovým navýšením však môžete mať garáž s bránou v individuálnom prevedení vrátane elektromotoru a diaľkového ovládania.

Nižšie uvedené ceny platia iba v prípade, že budete okrem garáže objednávať aj rodinný dom Haas Fertigbau. V základnom prevedení dostanete garáž so sedlovou strechou za 16 000 EUR, cena garáže s pultovou strechou je 16 500 EUR a verzia s plochou strechou stojí 19 000 EUR. Všetky ceny sú vrátane DPH.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

Z veľtrhu Drevostavby 2018 sme si odniesli aj cenné víťazstvá!

Náš bungalov Inštinkt z Popůvek pri Brne získal ocenenie "Drevostavba roka 2017 – cena Asociácie dodávateľov montovaných domov".

ŠPORTOVÁ HALA V ČESTLICIACH

ŠPORTOVÁ HALA V ČESTLICIACH

V posledných dňoch roku 2016 zahájilo združenie firiem Haas Fertigbau Chanovice, s. r. o., a BERGER BOHEMIA, a. s., z Plzne stavebné práce na novej telocvični v obci Čestlice v okrese Praha-východ.