SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Späť na výpis článkov

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

23. 3. 2018

Z veľtrhu Drevostavby 2018 sme si odniesli aj cenné víťazstvá!

Náš bungalov Inštinkt z Popůvek pri Brne získal ocenenie "Drevostavba roka 2017 – cena Asociácie dodávateľov montovaných domov".

Z rúk zástupcov vydavateľstva PRO VOBIS, s. r. o., a časopisu Drevo&stavby sme v priebehu veľtrhu Drevostavby 2018 prevzali diplom s ocenením „DREVOSTAVBA ROKA 2017 – cena Asociácie dodávateľov montovaných domov” za nami realizovaný rodinný dom Inštinkt neďaleko Brna. Redakčná návšteva tohoto vydareného bungalovu bola publikovaná v časopise Drevo&stavby 4/2017.

Ak vás podoba a príbeh majiteľov zaujíma a minuloročné číslo časopisu už nezoženiete, nevadí – o tomto dome sa môžete dozvedieť viac v našich refenciách alebo o ňom píšeme aj v novom katalógu Haas Fertigbau na rok 2018. Uvedený titul Drevostavba roka 2017 z rúk renomovanej redakcie je o to cennejší, že medzi súťažiacimi realizáciami členov ADMD získal dom Haas Fertigbau najviac hlasov od čitateľov. Ďakujeme!

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

3D prehliadka bungalovu RIO

3D prehliadka bungalovu RIO

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.