SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Späť na výpis článkov

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

23. 3. 2018

Z veľtrhu Drevostavby 2018 sme si odniesli aj cenné víťazstvá!

Náš bungalov Inštinkt z Popůvek pri Brne získal ocenenie "Drevostavba roka 2017 – cena Asociácie dodávateľov montovaných domov".

Z rúk zástupcov vydavateľstva PRO VOBIS, s. r. o., a časopisu Drevo&stavby sme v priebehu veľtrhu Drevostavby 2018 prevzali diplom s ocenením „DREVOSTAVBA ROKA 2017 – cena Asociácie dodávateľov montovaných domov” za nami realizovaný rodinný dom Inštinkt neďaleko Brna. Redakčná návšteva tohoto vydareného bungalovu bola publikovaná v časopise Drevo&stavby 4/2017.

Ak vás podoba a príbeh majiteľov zaujíma a minuloročné číslo časopisu už nezoženiete, nevadí – o tomto dome sa môžete dozvedieť viac v našich refenciách alebo o ňom píšeme aj v novom katalógu Haas Fertigbau na rok 2018. Uvedený titul Drevostavba roka 2017 z rúk renomovanej redakcie je o to cennejší, že medzi súťažiacimi realizáciami členov ADMD získal dom Haas Fertigbau najviac hlasov od čitateľov. Ďakujeme!

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.

ŠPORTOVÁ HALA V ČESTLICIACH

ŠPORTOVÁ HALA V ČESTLICIACH

V posledných dňoch roku 2016 zahájilo združenie firiem Haas Fertigbau Chanovice, s. r. o., a BERGER BOHEMIA, a. s., z Plzne stavebné práce na novej telocvični v obci Čestlice v okrese Praha-východ.