SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Späť na výpis článkov

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

24. 4. 2018

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

Využite špeciálnu ponuku, ktorú poskytujeme len do konca mája! Zľava 2.000 EUR s DPH platí od 23.4. do 31.5.2018 a vzťahuje sa na všetky rodinné domy Haas Fertigbau podľa platného cenníka. Zľava je časovo podmienená podpisom zmluvy o dielo na výstavbu rodinného domu Haas Fertigbau do 31.5.2018. Zľava je jednorázová a nie je možné ju kombinovať s inými zľavovými akciami.

Vyberte si drevostavbu z nášho katalógu rodinných domov. Vybrať si môžete z našej ponuky typových bungalovov a poschodových domov. Každú drevostavbu môžeme prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám alebo vám dom postavíme podľa vášho architektonického návrhu.

Ak sa rozhodnete postaviť si drevostavbu Haas Fertigbau, môžete sa vždy spoľahnúť na vysokú kvalitu prevedenia, pevnej ceny a termínov dodávok, prvotriedne materiály, dlhodobé záruky a špičkové služby.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte - okamžite sa vám ozve náš obchodný zástupca.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

OCENENIE DREVOSTAVBA ROKA 2017

Z veľtrhu Drevostavby 2018 sme si odniesli aj cenné víťazstvá!

Náš bungalov Inštinkt z Popůvek pri Brne získal ocenenie "Drevostavba roka 2017 – cena Asociácie dodávateľov montovaných domov".

ŠPORTOVÁ HALA V ČESTLICIACH

ŠPORTOVÁ HALA V ČESTLICIACH

V posledných dňoch roku 2016 zahájilo združenie firiem Haas Fertigbau Chanovice, s. r. o., a BERGER BOHEMIA, a. s., z Plzne stavebné práce na novej telocvični v obci Čestlice v okrese Praha-východ.