SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Späť na výpis článkov

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

24. 4. 2018

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

Využite špeciálnu ponuku, ktorú poskytujeme len do konca mája! Zľava 2.000 EUR s DPH platí od 23.4. do 31.5.2018 a vzťahuje sa na všetky rodinné domy Haas Fertigbau podľa platného cenníka. Zľava je časovo podmienená podpisom zmluvy o dielo na výstavbu rodinného domu Haas Fertigbau do 31.5.2018. Zľava je jednorázová a nie je možné ju kombinovať s inými zľavovými akciami.

Vyberte si drevostavbu z nášho katalógu rodinných domov. Vybrať si môžete z našej ponuky typových bungalovov a poschodových domov. Každú drevostavbu môžeme prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám alebo vám dom postavíme podľa vášho architektonického návrhu.

Ak sa rozhodnete postaviť si drevostavbu Haas Fertigbau, môžete sa vždy spoľahnúť na vysokú kvalitu prevedenia, pevnej ceny a termínov dodávok, prvotriedne materiály, dlhodobé záruky a špičkové služby.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte - okamžite sa vám ozve náš obchodný zástupca.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Keď si človek postaví dom, vždy spozoruje, že sa pritom niečomu priučil, čo mal rozhodne vedieť ešte predtým, ako začal stavať. Aj keď autorom týchto slov nie je pán Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, napriek tomu by s nimi tento otec dvoch detí určite súhlasil.

3D prehliadka bungalovu RIO

3D prehliadka bungalovu RIO

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.