SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Drevostavba s kvalitou 21. storočia

Haas Fertigbau nasleduje najmodernejšie trendy digitalizácie výroby, klientom ponúka špičkové parametre produktov a skracuje dodacie termíny

MIMORIADNE ROZSIAHLE VYSOKO AUTOMATIZOVANÉ VÝROBNÉ KAPACITY

Drevostavba s kvalitou 21. storočia. To je cieľ spoločnosti Haas Fertigbau, ktorá v snahe vyhovieť rastúcim požiadavkám na užívateľský komfort a ekológiu prevádzky dosahuje mimoriadnu efektivitu, krátke realizačné doby a nadpriemerne vysokú kvalitu.

Základom zvyšovania technologickej vyspelosti je automatizácia a robotizácia výroby. Zavádzanie najmodernejších výrobných postupov je pritom aj otázkou udržania popredných pozícií na európskom trhu drevostavieb. V prípade spoločnosti Haas Fertigbau sa to prejavuje nielen rozšírením výroby a skrátením dodávateľských termínov, ale vďaka presnosti montáže aj predĺžením životnosti ponúkaných rodinných domov a ďalších výrobkov.

Číst dále

 

 

Výrobný závod Haas Fertigbau

 

VŠEtko O DREVOSTAVBÁCH

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Na tretíkrát to pánovi Martinovi vyšlo

Keď si človek postaví dom, vždy spozoruje, že sa pritom niečomu priučil, čo mal rozhodne vedieť ešte predtým, ako začal stavať. Aj keď autorom týchto slov nie je pán Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, napriek tomu by s nimi tento otec dvoch detí určite súhlasil.

3D prehliadka bungalovu RIO

3D prehliadka bungalovu RIO

Ponúkame vám jedinečnú možnosť navštíviť typový bungalov Rio v 3D virtuálnej prehliadke.

Nová materská škola pre 50 detí

Nová materská škola pre 50 detí

Spoločnosť Haas Fertigbau v máji dokončila novú materskú školu pre 50 detí v českých Roztokách u Prahy.

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Využite májovú zľavu na novú drevostavbu

Hypotéky a ceny nehnuteľností neustále rastú! My ale ponúkame zľavu pri uzatvorení zmluvy na novú drevostavbu Haas Fertigbau.

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

MÔŽEME VÁM POSTAVIŤ AJ GARÁŽ

K novému domu patrí aj miesto pre štvorkolesových členov vašej rodiny. Pokiaľ nie je priestor pre vaše auto súčasťou samotného domu, máte na výber – okrem nekrytej parkovacej plochy – len dve možnosti: prístrešok alebo garáž.