SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Poschodové domy

Na svoje si v poschodovom dome prídu priaznivci klasického rozdelenia bytových zón. Obytný priestor s kuchyňou na prízemí, na poschodí potom súkromie s izbami a spálňami pre celú rodinu. Širokú paletu architektonických riešení poschodového domu ocenia zástancovia mestských víl i tradičných vidieckych domov. I keď je vzhľad každého z nich trochu iný, všetky spája vysoký komfort bývania.

Načíst další
Načítať ďalšie

Drevostavby

POSCHODOVÉ DOMY

Poschodové domy sú stále veľmi obľúbeným variantom realizácie rodinného domu. Vďaka menšej základovej doske na porovnateľnú veľkosť úžitkovej plochy sa ľahšie umiestňuje na pozemok. V prípade, že nemáte dostatočne veľký pozemok, môžete mať aj so stredne veľkým bungalovom problém s jeho umiestnením. Poschodový dom si s obmedzenou veľkosťou pozemku dokáže, naopak, poradiť lepšie.

Výhoda poschodových domov v porovnaní s bungalovmi je zrejmá aj pri porovnaní investičných nárokov. Pri rovnakej úžitkovej ploche vyjde pri poschodovom dome cena za meter štvorcový úžitkovej plochy nižšia. Ovplyvňuje ju menšia základová doska aj menšia plocha strechy. Napriek tomu si vo všetkých našich domoch môžete užívať veľké izby, kuchyne, sklady a šatne, atypické moderné prevedenia, garáže či priehľady na terasu s ľahkým prístupom do záhrady.