SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

NOVO ZAHÁJENÉ STAVBY

Príďte sa pozrieť na práve prebiehajúcu výstavbu vybraných zaujímavých drevostavieb Haas Fertigbau. Uvažujete o výstavbe nového rodinného domu a nepoznáte ešte moderný certifikovaný systém montovaných drevostavieb Haas Fertigbau?
ZÁHÁJENIE STAVBY LOKALITA TYP DOMU REGIONÁLNY OBCHODNÝ ZÁSTUPCA
26.6.2018 Líšnice - Praha západ Základná a materská škola František Chalupný +420731542334 František.Chalupny@Haas-Fertigbau.cz
6.8.2018 Velká Víska - Hořovice Individuálny bungalov s garážou Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
7.8.2018 Prace - Brno Harmony 4 Garden Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
13.8.2018 Říčany - Praha východ Skywood 2 Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
14.8.2018 Sobín - Praha Individuálny bungalov s prístavbami Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
20.8.2018 Brno Bungalov Line 83 Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
21.8.2018 Vejprnice - Plzeň Spring Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
27.8.2018 Vrchlabí Inspirace I (variantne rešenie) Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
28.8.2018 Suchohrdly u Mir. - Znojmo Instinkt 2 Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
3.9.2018 Jevíčko - Svitavy Instinkt (zmena strechy) Toman Eduard +420728032231 Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz
4.9.2018 Boseň - Mladá Boleslav Skywood 2 Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
11.9.2018 Turnov  Idividuálny projekt Dattel Ctibor +420777153746 Ctibor.Dattel@Haas-Fertigbau.cz
17.9.2018 Petráveč - Žďár nad Sázavou Skywood Toman Eduard +420728032231 Eduard.Toman@Haas-Fertigbau.cz
18.9.2018 Tetčice - Brno Rio Ing. Pauločák Miroslav +420732236483 Miroslav.Paulocak@Haas-Fertigbau.cz
24.9.2018 Dubí - Teplice Rio Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
25.9.2018 Písková Lhota - Mladá Boleskav Rio Ishizaki Zuzana +420731000995 Zuzana.Ishizaki@Haas-Fertigbau.cz
1.10.2018 Hrušovany n. J. - Mikulov Luminoso Svoboda Martin +420775558421 Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
2.10.2018 Krakovany - Kolín Rio Šedivý Josef +420602313167 Josef.Sedivy@Haas-Fertigbau.cz
8.10.2018 Nové Skorotice - Ústí nad Labem Rio s garážovým státím Rynda Josef +420606305629 Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
15.10.2018 Vrchlabí Spring Horák Čestmír +420603232693 Cestmir.Horak@Haas-Fertigbau.cz
17.10.2018 Tymákov - Plzeň Harmony 9 (rekreačný objekt) Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
22.10.2018 Újezd u Val.Klob. - Zlín Skywood 2 s garážovým státím Křenovská Yvona +420773093313 Yvona.Krenovska@Haas-Fertigbau.cz
23.10.2018 Studénka nad Odrou - Nový Jičín Bungalov Line 60 (prevedenie praktik) Ing. Lukaštík Pavel +420777911090 Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz
29.10.2018 Doksy - Kladno Individuálny projekt - Instinkt Kazík Radek +420736488000 Radek.Kazik@Haas-Fertigbau.cz
30.10.2018 Liblice - Mělník Instinkt 2 Pangrác Tomáš +420777164861 Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz
5.11.2018 Ohrobec - Jesenice - Praha Rio 2 Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
6.11.2018 Kvíčovice - Domažlice Instinkt Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
12.11.2018 Stará Ves n.Ondř. - Ostrava Bungalov Line 104 Ing. Lukaštík Pavel +420777911090 Pavel.Lukastik@Haas-Fertigbau.cz
13.11.2018 Babylon - Domažlice Rio 2 Malec Petr +420603261340 Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
19.11.2018 Malá Víska u Hoř. - Beroun Individuálny projekt Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz
26.11.2018 Stř. Hoštice - Horažďovice Instinkt 2 Ing. Arch. Svoboda Petr +420608700379 Petr.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
28.11.2018 Dobřejovice u P. - Praha Linea Pechan Vítězslav +420602830040 Vitezslav.Pechan@Haas-Fertigbau.cz

 

KVALITNE A ÚSPORNE

Systém drevostavieb Haas Fertigbau kladie zásadný dôraz na kvalitu, nízku energetickú náročnosť, zdravotnú nezávadnosť používaných materiálov a šetrnosť k životnému prostrediu. Vysoké tepelné a zvukové izolačné vlastnosti drevostavieb vytvárajú energeticky veľmi úsporný systém, ktorý v dobe neustáleho zvyšovania cien energií naberá na význame. Kvalita výstavby je neustále dozorovaná domácimi a zahraničnými nezávislými kontrolnými orgánmi, stavebné prvky a konštrukcie sú certifikované. Drevostavby Haas Fertigbau sa môžu chváliť aj niekoľkými uznávanými oceneniami a titulmi ako napr. DOM ROKA ČR.