SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

SLUŽBY - STAVBA DOMU

Stavebný systém rodinných domov Haas Fertigbau umožňuje výstavbu v rôznom rozsahu - od dodávky hrubej stavby až po dokončenie drevostavby kompletne na kľúč. Výhodou je tiež možnosť kombinácie rôznych rozsahov, napríklad podľa poschodí.

DOM NA KĽÚČ

Stupeň dokončenia Na kľúč je šitý na mieru klientom, ktorí chcú využiť všetok komfort kompletnej dodávky rodinného domu Haas Fertigbau. Dom dokončený Na kľúč je budúcim užívateľom odovzdaný v stave umožňujúcom okamžité nasťahovanie.

V cene domu na kľúč sú zahrnuté podlahy vrátane finálnej krytiny, dlažby a obklady, zariadenie v kúpeľni a na WC, vnútorné dvere a všetky  maľovky. Stačí nainštalovať svietidlá a kuchynskú linku, a môžete bývať.

DOM NA DOKONČENIE
praktik plus

Rodinný dom v stupni dokončenia Praktik Plus je takmer dokončená stavba. Obsahuje všetko, čo by pre budúcich užívateľov mohlo byť náročné na dokončenie a zároveň ponúka dostatočný priestor pre originalitu a kreativitu.  

V dome je inštalovaná kompletná a funkčná elektroinštalácia, systém ústredného kúrenia, rozvody vody a odpadov pre všetky zariadenia. Sú opláštené a zateplené stropné a strešné konštrukcie a dokončené sú akumulačné a akustické monolitické konštrukcie podláh. Zvonka je dom dokončený v stupni Praktik Plus celkom rovnaký, ako dom dokončený Na kľúč. Na budúcich užívateľov zostáva iba interiér a v ňom dokončenie finálnych povrchových úprav podláh, stien, stropov, inštalácie vysnívaných predmetov zariadenia a osadenie vnútorných dverí.

Hrubá stavba
praktik

Uzatvorená hrubá stavba domu je určená pre tých, ktorí sa chcú podieľať na stavbe svojho nového domu a šetriť tak svoju peňaženku. Všetko okrem nosných konštrukcií, priečok, strechy alebo okien a vstupných dverí môžete dokončiť „svojpomocne“, prípadne koordináciou menších dodávateľov vo vlastnej réžii.

V dome dokončenom v stupni Praktik nájdete všetky vnútorné priečky, ktoré sú už aj u tohoto stupňa dokončenia stavby zaopatrené obojstranným dvojvrstvovým akustickým opláštením. Hotová je tiež príprava pre elektroinštaláciu a zdravotechniku vrátane všetkých potrebných PU blokov, ktoré sú vopred vo výrobnom závode inštalované do vnútorných stien. Bez zásahu do konštrukcie stien tak môžete všetko potrebné pohodlne napojiť na vnútorný rozvod teplej a studenej vody a odpadov. Zvonka je dom v stupni dokončenia Praktik rovnaký ako dom v stupni dokončenia Na kľúč.

SPODNÁ STAVBA

Spodnú stavbu riešime pre každého zákazníka individuálne

Orientačná cena 135 EUR / m2

 

Rozsah prác a dodávok Dokončenie
Praktik
Dokončenie
Praktik Plus
Dokončenie
Na kľúč
Steny obvodové steny THERMO-PROTECT PREMIUM
vnútorné steny dvojito opláštené
Stropy stropné konštrukcie
sadrokartónová doska v podhľade  
Strecha strešné konštrukcie vrátane odvodnenia odkvapovými žľabmi
tepelná izolácia a sadrokartónová doska v podhľade  
Okná okná a balkónové dvere s izolačným trojsklom
strešné okná s izolačným trojsklom
Dvere hlavné vstupné dvere s trojbodovým kovaním
vnútorné dvere vrátane obložkových zárubní a kovania    
Schody schodište drevené
povalové sťahovacie schodíky  
Podlahy betónové podlahy bez finálnej krytiny  
betónové podlahy vrátane finálnej krytiny    
Povrchy keramické obklady    
natieračské práce - vonkajšie drevené prvky
maliarske práce    
Kúrenie plynový kotol so zásobníkom vody  
Voda príprava na inštaláciu zdravotechniky
kompletné rozvody kanalizácie, teplej a studenej vody  
predmety zariadenia v kúpeľni a na WC    
Elektro príprava pre elektroinštaláciu
kompletné rozvody elektroinštalácie  

 

  sadrokartónová doska vytmelená a prebrúsená, pripravená na finálnu úpravu

A ako staviame?

Ako sa stavia drevostavba

fotoseriál Krok za krokom