SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

TECHNOLÓGIE

Vždy kladieme zásadný dôraz na kvalitu a rýchlosť výstavby certifikovaným systémom, nízku energetickú náročnosť stavaných drevostavieb, zdravotnú nezávadnosť používaných materiálov a šetrnosť k životnému prostrediu.

VONKAJŠIE STENY

Jedným z kľúčových prvkov každého domu sú vonkajšie steny. Ich dôležitou úlohou je, aby dom odolal mrazivým aj horúcim mesiacom, pre obyvateľov vytvoril komfortnú tepelnú pohodu vo vnútri domu a ešte im ušetril aj peniaze za energie. V prípade montovaných drevostavieb Haas Fertigbau platia všetky tieto faktory.
Rodinné domy si zásluhou použitého konštrukčného systému zachovajú stabilnú teplotu v lete aj v zime a usporené financie vďaka nim naozaj pocítite.
O tepelný komfort a nízke náklady na energie sa postarajú certifikované vonkajšie steny Thermo-Protect®, ktoré sú vybavené klima-kontroll membránou. Klima-kontroll membrána reguluje prechod vodnej pary (vlhkosti) a zároveň zaručuje dokonalú vzduchotesnosť (neprievzdušnosť) obvodovej konštrukcie. Výrazne tak prispieva k užívateľskému komfortu stavieb Haas Fertigbau.

SYSTÉM THERMO-PROTECT®

S KLIMA-KONTROLL MEMBRÁNOU

VÝHODY SYSTÉMOVÝCH STIEN

THERMO-PROTECT®

Dvojité opláštenie obvodových stien a priečok

umožňuje tieto konštrukcie viac zaťažiť. Môžete zavesiť kuchynské skrinky, televízor, police a nebudete potrebovať žiadne špeciálne kotviace prvky.

Špičkové tepelnoizolačné vlastnosti

rodinných domov Haas Fertigbau vďaka dômyselnej kombinácii drevených nosných prvkov a izolačných materiálov bez tepelných mostov.

Vysoký akustický komfort

vďaka dvojitému oplášteniu obvodových stien a vnútorných priečok. Vzduchová a kročajová nepriezvučnosť stien a stropných konštrukcií je na špičkovej úrovni a našim zákazníkom tak prináša žiadané ticho.

Maximálny stupeň prefabrikácie

umožňuje dodať na stavbu kompletný stenový panel spolu so zabudovanými dvermi a oknami s vonkajšími parapetmi. Minimalizuje sa tak možnosť preniknutia nežiaducej vlhkosti alebo zatečenia do steny priamo na stavbe.

Dvojvrstvová vystužená organická omietka

chráni obvodové konštrukcie na stavbe od prvého dňa. Prvá vrstva spolu s výstužou sa nanáša už vo výrobe a steny tak chráni pred dažďom, snehom, slnečným žiarením a ďalšími nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Druhá vrstva sa nanáša ručne na stavbe a zákazníkom umožňuje zvoliť si ľubovoľnú farbu fasády.

Drevené konštrukčné materiály

v obvodových stenách a priečkových konštrukciách sú z lepeného dreva (KVH hranolov). Tieto materiály nepodliehajú rozmerovým zmenám ani iným deformáciám. Drevo pochádza z domácich lesov a má certifikát PEFC.