SK | CZ

Haas Fertigbau - Haas Fertigbau SK

Účelové stavby

Z výhod drevostavieb ťažia aj podniky či obce. Rad investorov z komerčného sektora a samospráv rieši výstavbu hál, priemyslových a poľnohospodárskych budov alebo materských škôl. Drevostavby sú nízkoenergetické, takže šetria investorom v následnej prevádzke náklady. Naviac certifikovaný systém Haas Fertigbau umožňuje postaviť aj rozsiahlejšiu drevostavbu veľmi rýchlo.

Načíst další
Načíst další
Načíst další
Načíst další

Drevené konštrukcie

Haas Fertigbau

Haas Fertigbau Chanovice navrhuje konštrukcie vo všetkých statických schémach. Týmito konštrukciami je možné preklenúť značné rozpätie a tvar konštrukcie možno prispôsobiť takmer akémukoľvek želaniu zákazníka. Drevené konštrukcie sú využiteľné tiež v ďalších obmenách – napríklad ako lávka cez potok. Výhodou je dlhá životnosť a minimálne nároky na údržbu. Naši odborní technici Vám pomôžu vybrať optimálne riešenie práve pre vašu stavbu – či už sa jedná o tradičný tesársky krov, priehradové zbíjané väzníky alebo lepené lamelové konštrukcie.

Poľnohospodárske stavby

Haas Fertigbau

Asi každého poľnohospodára a farmára, ktorý chová úžitkové zvieratá, veľmi zaujíma zdravé prostredie stavaných stavieb, ktoré zaisťuje optimálnu vnútornú klímu, dostatok čerstvého vzduchu a svetla. Naše poľnohospodárske halové objekty za tým účelom realizujeme s rôznymi typmi obvodových i vnútorných stien, opláštenia a strešných konštrukcií. Konštrukčný systém HAAS umožňuje vytvárať nielen otvorené ustajnenie, ale aj kompletne zateplené stavby.

Halové stavby

Haas Fertigbau

Technológia montovaných drevostavieb dovoľuje postaviť prakticky akúkoľvek budovu, bez toho aby sa predĺžila rýchlosť výstavby. Drevostavby teda môžu slúžiť aj ako športové haly, bazény, jazdiarne, kravíny a ďalšie priemyselné či poľnohospodárske objekty. Pre poľnohospodárske, priemyselné a športové stavby sú použité konštrukcie z lepeného lamelového dreva. Pozrite sa na vybrané drevostavby, ktoré už Haas Fertigbau v Českej republike postavil.

Materské školy

Haas Fertigbau

Ak chcú obce rýchlo zaistiť dostatočný počet miest v škôlkach či školách, je pre nich najlepším riešením práve technológia montovaných drevostavieb, pretože samotná stavba materskej školy trvá od prevzatia staveniska do odovzdania kľúčov iba 5 mesiacov. Drevostavby je možné využiť aj na kancelárske priestory pre miestne úrady, zdravotné strediská, domy opatrovateľskej služby, sociálne byty, klubovne, družiny a spoločenské a kultúrne centrá. Nejde pritom o nič nové – spoločnosť Haas Fertigbau behom niekoľkých desiatok rokov postavila už celý rad takých komunálnych budov po celej republike. Prehliadnite si niektoré z nich.